'Beyazlarımla mutluyum'

%E2%80%99Beyazlar%C4%B1mla+mutluyum%E2%80%99
ABONE OL

Yasakların sona ermesi ile soluğu arkadaşları ile dışarda alan oyuncu Aslı Enver (37), gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yeni projeleriyle ilgili konuşan güzel oyuncuya, aşk hayatıyla ilgili sorular da yöneltildi.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Oyuncu Aslı Enver, önceki gün Yeniköy'de kız arkadaşları ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi. Uzun süredir gözlerden uzak olan Enver, yeni filmi için çalıştığını söyleyerek "Güzel bir proje olacak, onun için çalışıyorum. Heyecanlıyım." dedi.

2 / 7

Güzel oyuncunun saçındaki beyazlıkları fark eden muhabirlerin "Beyazları boyatmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu yanıtlayan Enver, "Beyazlarımla mutluyum, seviyorum. Öyle bir şey düşünmüyorum ama proje için gerekirse boyayabilirim." ifadelerini kullandı.

3 / 7

Aşk hayatında birçok kişi ile adı anılan oyuncu, bu yöndeki sorulara ise "Kolay gelsin arkadaşlar, gayet mutluyum şu an." diyerek koşar adımlarla uzaklaştı.

4 / 7

Aracına binen Aslı Enver arkadaşları ile birlikte mekandan ayrıldı. Aslı Enver'in arabasındaki "Dünyanın en iyi bayan şöförü" yazısı dikkatlerden kaçmadı.

5 / 7

HEDİYE YERİNE BAĞIŞ İSTEDİ

Öte yandan Aslı Enver, geçtiğimiz ay 10 Mayıs olan doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Derneği'ne bağış yapılması çağrısında bulunmuştu.

6 / 7

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Merhaba. Bu yıl doğum günümde kanser hastası çocuklara umut olmak için Kansersiz Yaşam Derneği'ne İyilik Paylaş platformu aracılığıyla bağışta bulundum...."

7 / 7

"BENİM İÇİN EN BÜYÜK HEDİYE OLUR"

"Sizlerden her doğum günümde beni çok mutlu eden hediyeler ve mesajlar alıyorum. Bu yıl da hep birlikte onların gülümsemesini sağlayabiliriz. Çocukların umutlu gülümsemesine hep birlikte yardımcı olmak benim için en büyük hediye olur. Şimdiden, birlikte mutlu edeceğimiz bütün çocuklar için size çok teşekkür ederim" mesajını yazmıştı.

>