Beyazıt Öztürk ile Lavin Ay aşk mı yaşıyor?

Beyaz%C4%B1t+%C3%96zt%C3%BCrk+ile+Lavin+Ay+a%C5%9Fk+m%C4%B1+ya%C5%9F%C4%B1yor?
ABONE OL

Uzun süredir hayatında kimse olmayan Beyazıt Öztürk'ün, gönlünü Azerbaycanlı Lavin Ay'a kaptırdığı ileri sürüldü. İkili, haklarında çıkan haberlerle ilgili henüz bir açıklama yapmazken, paylaşımları bu iddiaları güçlendirdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Son olarak 'O Ses Türkiye'de jürilik yapmasıyla ekranlarda boy gösteren 52 yaşındaki Beyazıt Öztürk, bu defa özel hayatıyla gündeme geldi. Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün Bebek'teki Boğaz manzaralı malikanesinde iki yıldır Lavin Ay (26) adlı sevgilisiyle birlikte yaşadığı konuşuluyor.

2 / 7

AŞK MI YAŞIYORLAR?

Bir dönem YouTube kanalı için evinde Murat Boz ve Seda Bakan ile çektiği videoları yayınlayan Öztürk'ün aşkını, bu gönderiler ele verdi.

3 / 7

Ay'ın, Beyazıt Öztürk'ün evinde çektirdiği fotoğrafları sık sık sosyal medyada paylaşması kafaları karıştırdı. Çıkan haberlerin ardından Lavin Ay'ın Instagram hesabını sildiği görüldü.

4 / 7

Öte yandan 24 yaşındaki Ay'ın Öztürk için diksiyon dersleri alarak, Türkçe'yi ilerlettiği de iddia edildi. Haklarında çıkan haberlerle ilgili henüz bir açıklama yapmayan çiftin ilişkisinin evlilikle sonlanıp, sonlanmayacağı ise merak konusu oldu.

5 / 7

LAVİN AY KİMDİR?

Lavin Ay, Azeri asıllı ve 24 yaşında. Moda ve güzellik sektöründe görev alan Ay, Azeri olmasına rağmen düzgün bir Türkçe ile konuşuyor. Ay'ın iki yıldır Türkiye'de diksiyon dersleri aldığı öğrenildi.

6 / 7

"ZORMUŞ"

52 yaşındaki Beyazıt Öztürk, yıllar önce rol aldığı "Karım ve Annem" projesinden bahsederken, "Evli olmak zormuş. Gerçekten hiç de kolay değilmiş" ifadelerini kullanmıştı.

7 / 7

"EVLİLİKTEN KORKMUYORUM"

Öztürk, "Evlilik seni korkuttu mu?" sorusuna, "Ben hep 'Hayırlısı olsun' diye dua ettim. Herkesin aile kıstasları farklıdır. Denedim olmadı ama korkmuyorum, hayırlısı diyelim" yanıtını vermişti.

>