Beste Açar'ın eski halinden eser yok!

2015 yılında hayatını kaybeden usta şarkıcı Kayahan'ın kızı Beste Açar estetik modasına uydu. Açar, geçirdiği estetik operasyonlar sonrası son halini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

Beste+A%C3%A7ar%E2%80%99%C4%B1n+eski+halinden+eser+yok%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Merhum sanatçı Kayahan'ın eski eşi İpek Açar ile yaşadığı 'soyadı' polemiği ile gündeme gelen Beste Açar, estetik modasına uydu.

2 / 7

DEĞİŞİMİ ŞAŞIRTTI

Yüzünü gerdiren ve kaş şeklini değiştiren 47 yaşındaki Beste Açar, son görüntünü sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

3 / 7

Onur Berberoğlu ile evliliğinden Oben adında bir oğlu olan Beste Açar'ın değişimini takipçilerini şaşırttı. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderi ile değişimini gözler önüne serdi.

4 / 7

"SOYADI" POLEMİĞİ

Altı yıl önce hayatını kaybeden Kayahan’ın kızı Beste Açar ve eşi İpek Açar Kömürcü, miras davasından sonra geçtiğimiz günlerde yine karşı karşıya gelmişti.

5 / 7

Babasının mezarını ziyaret eden Açar, “Babam diyor ki: İpek Hanım soyadımı evlendiği için hiçbir yerde ne tek başına ne de şimdiki beyefendi eşinin soyadının önünde kullanmasına iznim yoktur” ifadelerini kullanmıştı.

6 / 7

"ARTIK BABAMIN SOYADINI KULLANMASIN"

Beste Açar, "İpek Hanım’dan artık babamın soyadını kullanmamasını buradan da rica ediyorum. İki soyadı istiyorsa, kızlık soyadını kullanabilir" demişti.

7 / 7

>