Berrak Tüzünataç cevapladı! Kutluay ile aşk mı yaşıyor?

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Berrak Tüzünataç, Kuruçeşme'de görüntülendi. Hızlı adımlarla yürüyen oyuncu, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.

Berrak+T%C3%BCz%C3%BCnata%C3%A7+cevaplad%C4%B1%21;+Kutluay+ile+a%C5%9Fk+m%C4%B1+ya%C5%9F%C4%B1yor?
ABONE OL
1 / 8

Beyaz bir sweatshirt ve kot pantolon giymeyi tercih eden ünlü isim, "Hava çok soğudu o yüzden hızlı hızlı evime gitmeye çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

2 / 8

PROJELERİ DEĞERLENDİRİYOR

Yeni bir film çektiklerini ve şimdi gelen projelere baktığını dile getiren Tüzünataç, "Dijitalde televizyonda önemli değil. Önemli olan karaktere heyecanlanmak. Nerede denk gelirse orada yaparım" diyerek ayrım yapmadığını sözlerine ekledi.

3 / 8

KUTLUAY'LA AŞK İDDİASI

Geçtiğimiz hafta Berrak Tüzünataç'ın adı eski basketbolcu, iki çocuk babası İbrahim Kutluay ile anılmış, ikilinin Emirgan'da sarmaş dolaş eğlendiği iddia edilmişti. Bunun üzerine hem oyuncu hem basketbolcu aşk iddiasını yalanmıştı.

4 / 8

Kendisine yöneltilen İbrahim Kutluay sorularına yanıt veren 36 yaşındaki oyuncu, iddiaları kesin bir dille yalanladı.

5 / 8

"YOK ÖYLE BİR ŞEY"

Tüzünataç, "Adettendir diye soruyorsunuz biliyorum. Bende gerekli açıklamayı yaptım. Yok öyle bir şey" diye konuştu.

6 / 8

KUTLUAY DA YALANLADI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kutluay da bu iddiaları yalanlamış ve “Berrak Hanım'la bir arkadaş grubumuzla hep birlikte tatil yaptık. Yazıldığı gibi bir yakınlaşma söz konusu değil, sadece arkadaşım" diye konuşmuştu.

7 / 8

URAZ İLE BİRLİKTELİĞİ KISA SÜRDÜ

Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz şubat ayında Ali Yörenç'le birlikteliğini bitirdikten sonra Yörenç'in arkadaşı olan Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamıştı.

8 / 8

>