Berrak Tüzünataç: Aşk hayatım çok iyi

Berrak+T%C3%BCz%C3%BCnata%C3%A7:+A%C5%9Fk+hayat%C4%B1m+%C3%A7ok+iyi
ABONE OL

Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu aşkı magazin basınında konuşulmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, kapağında yer aldığı dergiye aşk hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kaynak: Milliyet

1 / 12

Kısa süre önce meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu’yla aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç, Marie Claire dergisinin yeni sayısının kapağında yer aldı.

2 / 12

36 yaşındaki oyuncu, “Bu aralar aşk hayatım çok iyi. Çıkan haberler doğru. Bunun saklanacak bir yanı kalmadı çünkü artık. Keyfimiz yerinde” dedi.

3 / 12

Tüzünataç, “Anne olmayı düşündünüz mü?” sorusuna, "Kendi kendime oturup ‘Bir çocuk yapmalıyım’ gibi düşünmedim. Bende öyle bir güdü yok. Hiçbir kişinin kendiyle ilgili meselelerini halletmeden ürememesi gerektiğine inanıyorum. Bir gün kendimle ilgili öyle hissedersem, öyle bir partnerim de olursa gibi bir durum söz konusu" yanıtını verdi.

4 / 12

Ünlü oyuncu ayrıca kendiyle ilgili “Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm olduğu doğru” itirafında bulundu.

5 / 12

Şubat ayında magazin basınına yansıyan Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzüntaç'ın aşk yaşadığı dedikodusu, yakışıklı oyuncu tarafından doğrulanmıştı.

6 / 12

Kaygılaroğlu, Instagram hesabından 'Uyanmam' adlı şarkıyı paylaşmış ve Berrak Tüzünataç'ı etiketlemişti. Şarkının sözleri ise şöyle: "Bir düş gördüm, sen ben vardık, gamsız bomboş hovardaydık. Telaş korku, bilen yoktu. Sevişmek tek derdimiz oldu..."

7 / 12

Gözlerden uzak aşk yaşamaya başladıkları ve birlikteliklerini yalnızca yakın çevresine söylediği konuşulan Uraz ve Berrak, ilk kez bir mekanda yan yana görüntülenmişti.

8 / 12

Yeni ilişkisi ile gündemde olan Kaygılaroğlu, yatakta çekilen bu karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Takipçilerinden ünlü oyuncuya, "Fotoğrafı kim çekti?" sorusu geldi.

9 / 12

Tüzünataç’ın kısa süre önce ayrıldığı Ali Yörenç ile Berrak'ın yeni sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu’nun arkadaş oldukları yönündeki haberler dikkat çekmişti.

10 / 12

İkilinin geçtiğimiz aylarda bir oyun merkezinde, makinede 'Street Fighter' adlı oyunu oynarken çekilmiş görüntüleri ortaya çıkmıştı.

11 / 12

Meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz haftalarda sevgilisinin Kadıköy'deki deniz manzaralı evindeydi.

12 / 12

Sıcak havanın da etkisiyle kendisini 33 yaşındaki sevgilisinin balkonuna atan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından beyaz bikinili pozunu paylaşmıştı.

>