Bergüzar Korel'den bebek müjdesi: Hamile olduğumu öğrendim

Berg%C3%BCzar+Korel%E2%80%99den+bebek+m%C3%BCjdesi:+Hamile+oldu%C4%9Fumu+%C3%B6%C4%9Frendim
ABONE OL

Geçtiğimiz yıl ikinci kez annelik sevinci yaşayan Bergüzar Korel, üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. 38 yaşındaki oyuncu, 'Ailecek bizi çok şaşırtan bir sürpriz' sözleriyle güzel haberi duyurdu.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Oyuncu Bergüzar Korel, 2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile nikah masasına oturmuştu. İlk çocukları 2010'da dünyaya gelen ünlü, oğullarına Ali adını vermişti. Geçtiğimiz yıl ikinci kez anne-baba olma mutluluğu yaşayan çift, oğulları Han'a eylül ayında kavuşmuştu.

2 / 7

Çiçeği burnunda anne Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hamile olduğunu duyurdu. Kendileri için de büyük sürpriz olduğunu belirten Korel şu mesajı paylaştı:

3 / 7

"Ekranlardan uzak kaldığım üç yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok kıymetli bir ekiple hazırlandığımız 'Kanlı Yayın' adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim..."

4 / 7

"Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık..."

5 / 7

"Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek... Benim için hiç kolay değil..."

6 / 7

"Tüm bu süreçte harika insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, yapım şirketimiz Saran Studios ve Exxen ailesi..."

7 / 7

"Çok şey öğrendiğim ve harika bir yaratım süreci geçirdiğim tüm ekip arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim. Dileğim sağlıklı günlerde tekrar kesişsin yollarımız."

>