Berfu'dan üçüncü çocuk şakası!

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olan ve şimdilerde Çeşme'de ailesiyle tatilin tadını çıkaran Berfu Yenenler, oyuncu eşi Eser Yenenler'e üçüncü çocuk şakası yaptı. Gördükleri karşısında ne yapacağını şaşıran Eser Yenenler, herkesi kahkahaya boğdu.

Berfu%E2%80%99dan+%C3%BC%C3%A7%C3%BCnc%C3%BC+%C3%A7ocuk+%C5%9Fakas%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019'da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey'i de kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de yaklaşık dört ay önce dünyaya gelmişti.

2 / 7

Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Berfu Yenenler, son paylaşımıyla takipçilerini yine kahkahaya boğdu.

3 / 7

TESTE İKİ ÇİZGİ KOYDU

Berfu Yenenler, gebelik testine kalemle iki çizgi attıktan sonra eşi Eser Yenenler'in yanına gitti. Eser Yenenler, gördüğü karşısında şaşkınlığını gizleyemeyip, "Bu ne? Gerçek mi bu? Ya delirme, gerçek mi bu?" dedi.TESTE İKİ ÇİZGİ KOYDU

4 / 7

"GERÇEK Mİ BU?"

25 yaşındaki Berfu Yenenler'in eşine hamilelik şakası yaptığı paylaşımı görenler ise kahkahalara boğuldu.

5 / 7

KÖTÜ YORUMLARA KAYITSIZ KALMADI

Öte yandan son dönemde tatil paylaşımlarıyla adında sıkça söz ettiren Berfu Yenenler, birkaç gün önce bikinili fotoğrafına yapılan kötü yorumlara kayıtsız kalmadı.

6 / 7

Yenenler, fotoğrafının altına; 'meme sorunsalı' mesajını yazan takipçisine; "Yine mükemmel bir yorum! İki çocuk doğurdum ve emzirdim. Küçük memelerimle de çok mutluyum. Meme bunlar küçük de olur büyük de… Sarkabilir, sarkmayabilir! Umarım bir gün başkalarının memelerinden neden mutsuz olduğunuzun sebebini çözersiniz!" şeklinde yanıt verdi.

7 / 7

İLK TATİL KARESİ

Yaz için eşi ve iki çocuğuyla birlikte Alaçatı'da 250 bin TL'ye tuttukları villaya giden Berfu Yenenler, havuz başı pozunu yayınlamıştı. Fotoğrafta kendine ve eşine photoshop ile karın kası ekleyen Yenenler, gönderisini; "Yaza bomba gibi giriş yapıyoruz" diyerek paylaşmıştı.

>