Berfu Yenenler'in aldatma itirafı gündem oldu!

2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında dördüncü seçilen Berfu Yıldız, 2019'da Eser Yenenler ile dünyaevine girmişti. 26 yaşındaki model, önceki gün katıldığı programda, 'Hiç aldattın mı?' sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Berfu+Yenenler%E2%80%99in+aldatma+itiraf%C4%B1+g%C3%BCndem+oldu%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Eser Yenenler ile evlendikten sonra mankenliğe ara veren Berfu Yıldız Yenenler, aynı sene bebekleri Kuzey'i kucağına almış, Mete ismini verdikleri ikinci bebekleri ise geçtiğimiz mart ayında dünyaya gelmişti.

2 / 10

Mutlu bir evlilik süren Eser-Berfu Yenenler, çifti sosyal medyada yaptıkları esprili paylaşımlarla sık sık magazin gündemine geliyor. Ünlü çiftten Berfu Yenenler, önceki gün ‘İşin Aslı’ isimli programa konuk oldu.

3 / 10

Programdan özel hayatından ve evliliğinden bahseden Berfu Yenenler, mutlu bir evlilik sürdürdüklerini ve Eser Yenenler ile çok anlaştıklarını söyledi.

4 / 10

"ERGENLİK DÖNEMİNDE ALDATMIŞIMDIR"

Berfu Yenenler, program sunucusu Aslı Şafak'ın "Hiç aldattın mı?" sorusuna verdiği yanıtla bir kez daha gündem oldu: Ergenlik döneminde aldatmışımdır...

5 / 10

Genç model, "Tam hatırlamıyorum, lise zamanlarında muhakkak birini duygusal olarak aldatmışımdır Onunlayken bir başkasından hoşlanmışımdır. Aldatmak sayılıyorsa bu, evet aldattım” ifadelerini kullandı.

6 / 10

"LİSE YILLARINDAN BAHSEDİYORUM"

"Kimi aldattın?" sorusunu ise Berfu Yenenler, "Fiziksel olarak aldatma değil, duygusal olarak olmuştur. Olur ya öyle lisede, yan sınıftakini de seviyorum ama öteki sınıftakini de seviyormuşum. Ay karşıdaki de çok tatlıymış falan. O zamanlardan bahsediyorum" şeklinde cevapladı.

7 / 10

“KENDİMİ NE ZAMAN SANA BIRAKSAM ÇOCUĞUMUZ OLUYOR”

Geçtiğimiz haftalarda Eser Yenenler'le birlikte Miss Turkey 2021 yarışmasının sunuculuğunu yapan Berfu Yenenler'e, eşinden "Sen kendini bana bırak, rahat ol" şeklinde destek gelmişti.

8 / 10

Eser Yenenler'e "Kendimi ne zaman sana bıraksam çocuğumuz oluyor" diyen Berfu Yenenler, salonda önce derin bir sessizlik yaşanmasına neden olmuş, daha sonra kahkaha tufanı koparmıştı.

9 / 10

Sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından eleştirilen model, “Televizyonda öpüşme görünce koşarak kanal değiştirmek zorunda olarak büyümedim ve burası özgür bir ülke. Eminim bu şakayı bir erkek yapsa bu kadar üzerinde durulmazdı. Kadın olarak bu şakayı yaptığım için hiç rahatsızlık hissetmiyorum” demişti.

10 / 10

Bu açıklamadan sonra Eser Yenenler de Instagram hesabının hikaye bölümünden bir paylaşımda bulunarak, eşine destek çıkmıştı: Ahlak bekçiliğini sakince yere bırakın ve gülün.

>