Beren Saat: Çıplak uyuyalım mı?

Beren+Saat:+%C3%87%C4%B1plak+uyuyal%C4%B1m+m%C4%B1?
ABONE OL

Oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü dikkat çeken bir mesajla kutladı. Beren Saat’in Kenan Doğulu’ya yazdığı doğumgünü mesajında, “Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı?” cümlesi gündem oldu. Beren Saat ve Kenan Doğulu, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Denize girerken objektiflere takılan Saat, formda fiziğiyle ilgi odağı oldu.

Ünlü oyuncu Beren Saat, 47 yaşına giren eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü romantik bir yazıyla kutladı. Güzel oyuncu, “Seranatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyorken yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı? Plajda yalınayak evlenelim mi? Balayına Burning Man’e gidelim mi? Albüm mü yapsak? Ben seni bana hayır demediğin için çok sevdim. İyi ki doğdun aşkım...” ifadelerini kullandı. Beren Saat’in doğum günü mesajı sosyal medyada binlerce beğeni aldı. 
 
Sorunları çözdüler
 
Beren Saat ve Kenan Doğulu, uzun süre boşanacakları yönünde çıkan haberlerle gündemi meşgul ediyordu. Ünlü çift, geçtiğimiz yıl aralarındaki bütün sorunları çözdüklerini açıklamıştı. 
 
>