Bensu Soral-Hakan Baş'ın örnek evliliği sallantıda!

2018 yılında iş insanı Hakan Baş ile evlenen Bensu Soral, yalnız tatile gitti. Eşi Hakan Baş'ın yanında olmaması, 'Ayrıldılar mı?' sorusunu akıllara getirdi. Ünlü çifttan, 'boşanma kararı aldılar' iddiaları hakkında son dakika açıklaması geldi.

Bensu+Soral-Hakan+Ba%C5%9F%E2%80%99%C4%B1n+%C3%B6rnek+evlili%C4%9Fi+sallant%C4%B1da%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edildi.

2 / 9

Üç yıl önce nikah masasına oturan Hakan Baş'ın baba olmak istediği, oyuncunun ise eşine "Anneliğe henüz hazır değilim" yanıtını verdiği öne sürüldü.

3 / 9

Eşinin çocuk fikrine sıcak bakmaması üzerine iş insanının tepki gösterdiği belirtildi. Hatta ikilinin evlerini ayırdığı ve boşanma kararı aldığı konuşulmaya başlandı.

4 / 9

AYRILIK ACISI MI ÇEKİYOR?

Ünlü çiftle ilgili 'ayrılık' iddialarının havada uçuştuğu bir dönemde Bensu Soral tatile gitti. Bu tatilde ise eşi Hakan Baş'ın kendisine eşlik etmemesi dikkatlerden kaçmadı.

5 / 9

Güzel oyuncu, havuzda bu fotoğrafı çekip sosyal medya hesabından paylaştı. Takvim gazetesinden yer alan habere göre; söz konusu kareyi görenler, "Bensu ayrılık acısı mı çekiyor?" şeklinde yorumda bulundu.

6 / 9

"EVLİLİĞİMİZLE İLGİLİ HASSAS BİR SÜREÇTEYİZ"

Ortak bir açıklama yapan Bensu Soral-Hakan Baş çifti, son dönemde haklarında çıkan 'boşanma kararı aldılar' dedikodularını destekler nitelikte bir açıklama yaptılar.

7 / 9

İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadeleri yer aldı.

8 / 9

'YAZA VEDA' POZU

Bensu Soral, tatilinden kesitleri sık sık takipçileriyle paylaşıyor. 30 yaşındaki oyuncunun son fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

9 / 9

Siyah bikinisiyle arkadaşına poz veren Soral, fotoğrafını beyaz kalp emojisiyle paylaşmıştı. Instagram gönderisi 250 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

>