'Benimle ne alakası var?'

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, önceki gün Pendik'te bir açılışa katıldı. Kurdele kesimini dualarla gerçekleştiren Ersoy, ardından muhabirlerle sohbet etti. Usta sanatçı, 'intihar ederek yaşamına son veren keman virtüözü ve besteci İlyas Tetik'in, prensipte anlaştığı işine Bülent Ersoy'un rest çekmesiyle son verildiği' iddiasına cevap verdi.

%E2%80%99Benimle+ne+alakas%C4%B1+var?%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Bülent Ersoy, önceki gün Pendik'te bir açılışa katıldı. Kurdele kesimini dualarla gerçekleştiren Ersoy’un ünlü bir markaya ait kostümü ve çantası dikkat çekerken, gösterişli takıları da gözden kaçmadı.

2 / 9

ÇANTASI DİKKAT ÇEKTİ

Bülent Ersoy’un taşıdığı çantanın dünyada sadece iki adet olduğu, bir diğerinin ise ABD'li şarkıcı Nicki Minaj’da olduğu öğrenildi.

3 / 9

Öte yandan Pendik’te Diva’yi görmek isteyen vatandaşlar, trafiği saatlerce kilitledi. Bülent Ersoy, açılışın ardından muhabirlerin sorularını yanıtladı.

4 / 9

MERHUM İLYAS TETİK HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT VERDİ

Geçtiğimiz günlerde intihar ederek yaşamına son veren şef İlyas Tetik'in vefatının ardından çıkan haberlerde, ölümünden 3 gün önce üzücü bir olay yaşadığı ileri sürülmüş, ünlü müzisyenin prensipte anlaştığı TV programındaki işine Bülent Ersoy'un rest çekmesiyle son verildiği yazılmıştı.

5 / 9

Bu konuya değinen muhabirler, usta isme; "İlyas Bey'e rest çektiğiniz konuşuldu Muazzez Hanım'la ilgili... Ya benimle çalışacaksın ya Muazzez Ersoy'la dediğiniz konuşuldu" diyerek soruyu yönelttiler.

6 / 9

Bülent Ersoy ise "Kendisiyle anlaşan ben değilim. Yapımcı, menajer Polat Bey anlaşmış. Ben bilemem ki, Muazzez Hanım'la zaten çalışıyordu" yanıtını verdi.

7 / 9

"BENİMLE NE ALAKASI OLABİLİR?"

Daiva, gazetecilerin "Ya benimle ya Muazzez Ersoy'la çalışmayı seçeceksiniz dediğiniz konuşuldu" sorması üzerine "Zaten adamla anlaşmışlar. Kendisi Muazzez Hanım'la çalışırken, Polat Bey'le anlaşma yapmış. Program listesinden çıkarılmış ne edilmiş onu bilemem, benimle ne alakası olabilir? " dedi.

8 / 9

"MUAZZEZ BİR ŞEY SÖYLEMEZDİ"

Ersoy, sözlerine; "Kaldı ki onu alsaydık Muazzez Hanım ağzını açıp da zaten hiçbir şey söylemezdi. Yani o kadar bana abla der, bir daha bir abla daha çıkar ağzından. Muazzez Hanım'ın huyları çok naiftir, bana bir şey demez, hiç yani olacak iş değil. Kaldı ki zaten ben anlaşmadım. Ama çok üzüldüm tabii ki" diye devam etti.

9 / 9

"ÇOK KIYMETLİ BİR KEMANİYDİ"

Merhum İlyas Tetik hakkında konuşan Diva, "Çok kıymetli bir kemaniydi. Yaşayanlarda en büyüklerden bir tanesiydi. Yazık oldu. İntihar olayını duyunca, sabah altıda açtım telefon; oğlu beyefendiyle konuştum, başsağlığı diledim. İşleri ters gitmiş, iflas galiba etmiş. Çok onurlu ve gururlu bir beydi. Kimseyle laubali olmaz, başını eğerdi" ifadelerini kullandı.

>