'Benim bedenim, benim işim'

Selen Görgüzel, tatil sezonunu Bodrum'da açmıştı. 42 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, Instagram hesabından paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla genç kızlara taş çıkardı.

%E2%80%99Benim+bedenim,+benim+i%C5%9Fim%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 11

Selen Görgüzel, 2014 yılında Hamdi Alkan’la dünaevine girmişti. Eşinin yönetmen koltuğunda oturduğu 'O Hayat Benim' dizisindeki 'Cevriye' karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı.

2 / 11

Yaz döneminde sosyal medyada tatil pozlarını yayınlamayı ihmal etmeyen 42 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, 2021 yılında da bu geleneği bozmadı.

3 / 11

FİT SELEN

Son paylaşımlarıyla yıllara meydan okuyan güzelliğini gözler önüne seren Selen Görgüzel Alkan, formda görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

4 / 11

Gençlere taş çıkaran Görgüzel'in, güneş emojisi eklediği bir diğer iddialı tatil pozuna da takipçilerinden binlerce beğeni ve çok sayıda yorum geldi.

5 / 11

"BENİM BEDENİM, BENİM İŞİM"

Beyaz bikinisiyle çektirdiği iki kareyi 2020 bin takipçisi bulunan Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınlayan ünlü şarkıcı, "Benim bedenim, benim işim" notunu yazdı.

6 / 11

Bodrum'da tatilin keyfini çıkaran oyuncu, geçtiğimiz günlerde de siyah bikinisiyle güneşlenirken verdiği pozu yayınlamış, sosyal medyada övgü almıştı.

7 / 11

"MİDEM BULANIYOR, BAKAMIYORUM"

Geçtiğimiz ocak ayında Nişantaşı'nda objektiflere takılan Selen Görgüzel, "Bakımsız insana tahammülüm yok" açıklamasıyla magazin gündemine gelmişti.

8 / 11

"Kendine özen göstermeyen insanı sevmiyorum. Midem bulanıyor, bakamıyorum. O kadar da açık söyleyeyim. Buna 'parayla alakalı' falan demesinler sakın. Temiz ve iyi olmak imandan geliyor” ifadelerini kullanmıştı.

9 / 11

İLK BOTOKSU 23 YAŞINDA YAPTIRDI

"İlk botoksu 23 yaşımda yaptırdım" diyen şarkıcı, "Bu tamamen kendine bakmak ve kendini ela almakla alakalı. Kızlarım bu yaşta estetik veya botoks yaptırsa, ihtiyaçları varsa karşı çıkmam. Yoksa müdahale ederim" şeklinde konuşmuştu.

10 / 11

"KAŞSIZ YILLAR"

Magazin dünyasının ünlü isimleri, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada çığ gibi büyüyen ‘20’li yaşlar’ akımına kapılmıştı. Bu isimlerden biri de Selen Görgüzel'di.

11 / 11

Kendisini tiye aldığı fotoğrafla takipçilerini gülümseten oyuncu, “Kaşsız gezdiğimiz yıllar” notunu düşmü, daha sonra yapılan yorumlara ise “Niye yolmuşuz ki acaba bu kadar?” diyerek güldürmüştü.

>