Bella Hadid zor günleri geride bırakıyor!

Top model Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla herkesi çok şaşırtmış, ağlarken çektiği fotoğraflarını yayınlayarak takipçileriyle dertleşmişti. Yazdıklarıyla sevenlerini endişelendiren Hadid, bir düğün için gittiği Miami'de plajda eğlenirken görüntülendi.

Bella+Hadid+zor+g%C3%BCnleri+geride+b%C4%B1rak%C4%B1yor%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde gözyaşları içinde çektiği birkaç fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak son birkaç yıldır neredeyse 'her gün' ve 'her gece' ağladığını belirtmiş, bu itirafıyla herkesi şaşırtmayı başarmıştı.

2 / 8

Instagram’da 47 milyondan fazla takipçisi bulunan Bella Hadid, Willow Smith’in kendi ile hesaplaştığı ve sorunlarını anlattığı videonun altına "Seni ve sözlerini seviyorum" yazdıktan sonra kendi zihni ve hayatıyla ilgili gerçekleri şu cümlelerle açıklamıştı:

3 / 8

"KUSURLARIMIZLA BİR ARAYA GELECEĞİZ"

"İnsanlar herkesin temelde aynı şekilde hissettiğini unutuyor: Kaybolmuş, kafası karışmış, neden burada olduklarından gerçekten emin değiller. Bu endişe, herkes bunu hissediyor ve bir şekilde üstünü kapatmaya çalışıyor. Kusurlarımızda bir araya geleceğiz."

4 / 8

"Güvensizliğimizde, neşemizde, mutluluğumuzda ve her şeyi güzel ve doğal olarak kabul edin. Bu duvarları yıkacak ve herkesin 'Hayır, seni, acını ve sevincini anlıyorum' demesini sağlayacak olan şey bu. İyi olacağız."

5 / 8

Anlattıklarıyla sevenlerini endişelendiren güzel model, tüm bu gelişmelerin ardından gittiği bir plajda objektiflere takıldı. Eğlendiği görülen Hadid, hayranlarına "Bella hayata döndü" dedirtti.

6 / 8

PLAJDA STRES ATTI

Dünyaca ünlü top model Bella Hadid, Lauren Perez ile David Waltzer'in bir kumsalda yapılacak düğünü için Miami'ye gitti. 25 yaşındaki model, gününün büyük bir kısmını plajda stres atarak geçirdi.

7 / 8

Leopar desenli bikinisini taktığı kırmızı kovboy şapkasıyla tamamlayarak sahilde boy gösteren Hadid, fit fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

8 / 8

>