Bekiroğlu'ndan gazetecilere'Sizi gördük!'

Zeynep Bastık ile Tolga Akış'ın düğün töreninde giydiği elbiseyle sosyal medyanın gündemine oturan oyuncu Aslı Bekiroğlu, Çeşme'de görüntülendi. Bekiroğlu, görüntü alan gazetecileri fark ettiğini belirtmeden geçmedi.

Bekiro%C4%9Flu%E2%80%99ndan+gazetecilere%E2%80%99Sizi+g%C3%B6rd%C3%BCk%21;%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

25 yaşındaki ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, önceki gün Çeşme'deki ünlü bir beach'te kalabalık arkadaş grubuyla birlikte yemek yerken objektiflere takıldı.

2 / 6

EL SALLADILAR

İlerleyen saatlerde denize giren Bekiroğlu ile arkadaşları, kendilerini çeken gazetecileri fark edince el sallayarak "Sizi gördük" deyip kahkah attılar.

3 / 6

Deniz içerisinde erkek arkadaşlarının sırtına çıkarak tekrar denize atlayarak hep beraber eğlendiler. Bekiroğlu, daha sonra duş alarak locasına gitti.

4 / 6

TRANSPARAN ELBİSESİ OLAY OLDU

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın düğün törenine katılan Aslı Bekiroğlu, tercih ettiği transparan elbisesi ile dikkat çekmişti.

5 / 6

Törende siyah iç çamaşırının göründüğü transparan bir elbise giyen Bekiroğlu, sosyal medya hesabında düğünde çektirdiği kareleri yayınlamış; iddialı yazlık elbisesiyle sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen Bekiroğlu, eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

6 / 6

"DÜĞÜNE BÖYLE Mİ GİDİLİR?"

Sosyal medya kullanıcıları, "Sanki denizden çıkıp bikini üstüne pareo giymişsin gibi", "Düğüne böyle mi gidilir?", "İddialı olayım derken rüküş olmuşsun", "Çok kötü! Kimse uyarmadı mı seni?" yorumlarında bulunmuştu.

>