Başları beladan kurtulmuyor! Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl'ın zor zamanları

Oyuncu Burcu Kıratlı ve eşi Sinan Akçıl, son günlerde maddi anlamda zor zamanlar günler geçiriyor.

Ba%C5%9Flar%C4%B1+beladan+kurtulmuyor%21;+Burcu+K%C4%B1ratl%C4%B1+ve+Sinan+Ak%C3%A7%C4%B1l%E2%80%99%C4%B1n+zor+zamanlar%C4%B1
ABONE OL
Sinan Akçıl’ın eşi Burcu Kıratlı’nın 550 bin lira dolandırıldığı iddiası üzerine açılan dava önceki gün görüldü. Kıratlı, sanık M. M.’nin yurt dışında telekomünikasyon işleri yaptığını, özel numaraları yurt dışından satın alıp Türkiye’ye getirerek tanınmış kişilere daha pahalıya sattığından bahsettiğini söyledi. Sanıkla karı yarı yarıya bölüşmek üzere anlaştıklarını dile getiren Kıratlı, “2 kez banka üzerinden havale yaptım. İlk seferde 300 bin lira, ikinci de 450 bin lira gönderdim. Sanık, bana kar payı olarak 100 bin lira civarında para gönderdi. 3. defada 550 bin lira para gönderdim. Bana karıyla birlikte 850 bin lira olarak geri verecekti. Sonrasında bunun ‘ponzi sistemi’ olduğunu öğrenince çıkmak istedim. En son gönderdiğim 550 bin lirayı geri vereceğini söyledi ama o günden sonra ulaşamadım. Kandırıldım, paramı da alamadım” diye konuştu.
 
2.5 MİLYONLUK YÜZÜK YOK
 
Dolandırılma olayıyla uğraşan ünlü çift, şimdi de hırsızlık olayı yüzünden keyifsiz günler yaşıyor. Çiftin, 2.5 milyon TL değerindeki evlilik yüzükleri çalındı. Yüzüklerinin çalındığını fark eden ikili, hemen polise başvurdu. Çift, evlerine gelen kuaförün hırsızlık yaptığından şüpheleniyor. Mahkemenin de devam ettiğini söyleyen Burcu Kıratlı, katıldığı bir davette yaşadıkları olayla ilgili, “Benim için çok önemli bir aksesuarımı, evi toparladığımız zaman bulamadık. Umarım ortaya çıkar, polise bilgi verdik” dedi.
 
SİNAN AKÇIL TANIK OLDU
 
Tanık Sinan Akçıl ise eşinin sanık M.M. ile iş yaptıklarını, eşinin ilk kar payını aldıktan sonra sözleşme yaptıklarını aktardı. Sanığın 2 kez kar payını zamanında ödediğini kaydeden Akçıl, ancak 3’üncü de eşini oyalamaya başladıklarını ifade etti. 
>