Barış Özbek'ten olay itiraf: Aleyna, Batuhan'a aşık!

Bar%C4%B1%C5%9F+%C3%96zbek%E2%80%99ten+olay+itiraf:+Aleyna,+Batuhan%E2%80%99a+a%C5%9F%C4%B1k%21;
ABONE OL

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler hız kesmeden mücadele etti. Yarışmacılar, dokunulmazlığın ardından eleme konseyinde, üçüncü adayı belirledi. Geçtiğimiz haftalarda Survivor’dan elenen Barış Özek’in aşk itirafı ise sosyal medyada olay oldu.

Kaynak: Milliyet

1 / 15

Survivor'da dün akşam üçüncü eleme adayı belirlendi. 4 Nisan akşamı ekrana gelen bölümde iki takım, dokunulmazlık oyunu için de mücadele etti. Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığını Gönüllüler kazanmıştı. İşte, Survivor'da yaşananlar...

2 / 15

Survivor'ın son bölümü kıyasıya mücadeleye sahne olmuş, market oyunu ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Sonrasında ise ada konseyi toplandı. Yapılan oylamada ise iki isim birden eleme potasına girmişti.

3 / 15

Survivor 62. bölümde ünlüler ile gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Çamur parkurunda yarışmacılar arasındaki rekabet çok çekişmeli geçti.

4 / 15

Survivor'da 2'inci dokunulmazlık oyununda seçim yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. Avantajı gönüllüler takımı kazandı.

5 / 15

Survivor Türkiye'de dün akşam heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Baştan sona kadar heyecan ve mücadele dolu dokunulmazlık oyununu, 10-8 skorla Gönüllüler kazandı.

6 / 15

Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı, bir kez daha ada konseyine gitti. Çağrı iki oy alırken Sergen ve Batuhan üçer oyla eleme adayı olarak potaya gitti.

7 / 15

İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler, dört ismi potaya soktu. İlk konseyde İsmail ve Doğan ikinci konseyde Sergen ve Batuhan'ın isimleri yazıldı.

8 / 15

Survivor ünlüler takımında yer alan Barış Özbek, geçtiğimiz haftalarda adaya veda etmişti. Instagram hesabından soruları yanıtlayan Özbek, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

9 / 15

Özbek, ‘Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan’a yanık, Aleyna, Batuhan’a aşıksa çocuk ne yapsın?’ ifadelerini kullandı.

10 / 15

Barış’ın bu açıklamaları sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

11 / 15

3 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan 61. bölümde, ünlüler takımının eleme adayı çıkardığı konseyde, Aleyna Kalaycıoğlu'nun Poyraz itirafı olay olmuştu.

12 / 15

Acun Ilıcalı'nın, Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında yaşanan gerginliği sorması üzerine konuşan Aleyna, Poyraz ile elemelerde iyi geçindiklerini ancak adaya geldikten sonra fikirlerin değiştiğini dile getirdi.

13 / 15

Sözlerine devam eden Aleyna, Sancakay'ın Poyraz'ı doldurduğunu söyleyerek; "Sancakay, Poyraz'dan hoşlanıyordu. Kendisi söyledi. Bu yüzden beni potansiyel tehlike olarak gördü ve aramızı bozdu" ifadelerini kullandı.

14 / 15

Bu iddiaların ardından 'Survivor Panaroma Hafta Sonu' programına katılan Sancakay Ilım Morgül ise canlı yayında Aleyna'nın sözlerine yanıt verdi.

15 / 15

Sancakay, "Çok güldüm bunlara. Aleyna'nın söylediği hiçbir şeye şaşırmıyorum. Ben yalancı oldum, aşık oldum. Bunlar cahilce açıklamalar... Aleyna, Survivor'ı ergen bir kesimin izlediğini biliyor. Ya tutarsa diye denedi büyük ihtimalle. İnsanlar inandı mı? Bilmiyorum" dedi.

>