Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı açıklaması

Antalya'da bu yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivalinin ödül töreni kırmızı halıdaki şıklık yarışıyla başladı. Kırmızı halıda oyuncular ve sinemaseverler maskeleriyle geçiş yaparken Demet Evgar annesinin diktiği kıyafetle halıdan geçti. Törene katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, aşılanmayla birlikte Türkiyenin de artık normalleşmeye başladığını söyledi.

Bar%C4%B1%C5%9F+Murat+Ya%C4%9Fc%C4%B1%E2%80%99dan+Nisa+B%C3%B6l%C3%BCkba%C5%9F%C4%B1+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

'Survivor 2020'de SMS oylaması sonucu Cemal Can Canseven'e kaybederek, yarışmayı ikinci tamamlayan ve 'Survivor All Star 2022' kadrosuna dahil olacağı konuşulan Barış Murat Yağcı, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

2 / 10

"HENÜZ RESMİ SÖZLEŞME YOK"

Muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyen oyuncu, "Survivor All Star 2022 için görüşme yapıldı ama finalize edilmedi. Ocak ayı içinde, daha süre var" dedi.

3 / 10

Geçtiğimiz günlerde "Survivor All Star'a katılacağım için mutluyum, bu sefer daha farklı olacak" diyen Survivor Barış, bu kez "Günlük idmanımı aksatmadan, yarışmaya gidermiş gibi bir tempoyla çalışıyorum ama şu anda resmi bir sözleşme yok. Olursa da en çok gelecek yarışmacılar bizim dönemimizde olan yarışmacılar olur diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

4 / 10

"Şu isim varsa ben Survivor'da olmam dediğiniz biri var mı?" sorusuna ünlü oyuncu, "Hiç böyle bir şey yok. Her yarışmacı bir karakter koyuyor ve herkesin bir ailesi var. Oraya gelen herkes seçilmiş insanlar. Giden her yarışmacı birbirine saygı duyup, mücadele edecek. Kimin geleceği benim için çok önemli değil. Orayı hak eden herkes gidebilir sonuçta açık bir platform" yanıtını verdi.

5 / 10

"NİSA'NIN GELMESİ SORUN OLMAZ"

Eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı sorusu üzerine ise Survivor Barış, "O da gelebilir tabii ki, neden gelmesin ki? Benim için bir sorun yok. Sonuçta o da sevilen bir yarışmacı" ifadelerini kullandı.

6 / 10

AŞK BİTTİ!

'Survivor 2020' kadrosunda yer alan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, yaklaşık altı ay aşk yaşamış, Mayıs 2021'de ayrılık kararı almışlardı.

7 / 10

"GERÇEK SURVİVOR DEĞİL"

Ünlü oyuncu, 'Her Şeye Rağmen' adlı kitabında "Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor" diyerek herkesi şaşırtmıştı.

8 / 10

Mayıs 2021'de Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'ye konuşan Barış Murat Yağcı, kitabında yer alan "Kazanan kişinin ‘survivor’ olduğunu hiçbir zaman düşünmedim" sözlerine açıklık getirmişti.

9 / 10

"Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘survivor’ değil ki. Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor."

10 / 10

Survivor Barış, "O zaman sen neden ‘Survivor’ olamadın?" sorusunu ise "Son 1.5 ay bireyselliğe geçtiğimizde omzum artık bitik durumdaydı. Yoksa ilk dört aylık performansım yarışma tarihindeki en iyi rekordu. Beşinci ayda sakatlık yaşadıktan sonra performansım düştü" şeklinde cevaplamıştı.

>