'Bana bunları sormayın!'

%E2%80%99Bana+bunlar%C4%B1+sormay%C4%B1n%21;%E2%80%99
ABONE OL

Son dönemin en çok konuşulan ünlülerinden olan oyuncu Berrak Tüzünataç (36), önceki gün yanındaki erkek arkadaşıyla birlikte Bebek'te görüntülendi. Elinde kahvesiyle sahile inen Tüzünataç, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Gazetecilerle konuşan ve pandemi nedeniyle projelerini ertelemek zorunda kaldıklarını belirten Berrak Tüzünataç, "Yapabildiğimiz kadar işimizi yapmaya çalışıyoruz. Bazı projeler var ama yapım aşamasına gelsin o zaman konuşuruz. Ara ara tatile gidiyoruz." dedi.

2 / 8

Geçtiğimiz ay yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’daki bir detos kampına giden Tüzünataç, bunun hatırlatılması üzerine "Çok güzel geçti. Vitaminlerimizi aldık. Detoksumuzu yaptık. Yogamızı yaptık, beslendik. Erken yatıp erkek kalktık. Aşı sıramızda gelmediği için bağışıklığımızı maksimum seviyede atlatmaya çalışıyoruz." diye konuştu.

3 / 8

"DOKTORLAR NE DİYORSA ONU YAPMALIYIZ"

Aşı hakkındaki düşünceleri sorulan Tüzünataç, "Siz aşı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Herkesin bu konuda ayrı fikri olmasını absürt buluyorum. Doktorlar olacaksınız diyorsa olacağız. Benim aklım diğer türlüsünü almıyor. Doktorlar ne diyorsa hep birlikte onu yapmalıyız." yanıtını verdi.

4 / 8

Berrak Tüzünataç, "Pandemi döneminde ekonomik anlamda zorlandınız mı?" şeklindeki soruya ise "Küresel anlamda hepimiz etkilendik. Hep birlikte belli başlı şeylerden etkilendik." diye cevap verdi.

5 / 8

"BANA BUNLARI SORMAYIN"

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu'nun Instagram canlı yayınlarıyla başlayan aşklarının, geçtiğimiz günlerde bittiği iddia edilmişti. Berrak Tüzünataç, "Aşk bitti" şeklinde çıkan haberlerin sorulması üzerine "Ben ne zaman özel hayatımı konuştum ki. Bana bunları sormayın" diyerek açıklama yapmaktan kaçındı.

6 / 8

'FİKİR UYUŞMAZLIĞI AŞKI BİTİRDİ' İDDİASI

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan iddialara göre; Kaygılaroğlu ve Tüzünataç cephesinden sık sık fikir uyuşmazlığı nedeniyle kavga ettikleri ve Kaygılaroğlu’nun ayrılmak istediği bilgileri geliyordu. Son iplerin tamamen koptuğu ortaya çıkmıştı.

7 / 8

Berrak Tüzünataç, ayrılık sonrası soluğu Bodrum'da bir detoks merkezinde almış ve aralarında Alican Yücesoy ve Ece Sükan'ın da olduğu arkadaş grubuyla tatil yapmaya başlamıştı.

8 / 8

Cem Yılmaz'ın 'Erşan Kuneri' dizisine hazırlanan Uraz Kaygılaroğlu ise çekimler öncesi kızı Ada'ya daha çok vakit ayırmak için fırsat bulmuştu.

>