Bade İşçil: Reyting uğruna kendimi harcatmam!

Oyuncu Bade İşçil, oyunculukta sınırlarının ne olduğu sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti. Güzel oyuncu, müstehcen sahnelerde oynamayacağını belirterek, “Reyting uğruna kendimi harcatmam!” ifadelerini kullandı.

Bade+%C4%B0%C5%9F%C3%A7il:+Reyting+u%C4%9Fruna+kendimi+harcatmam%21;
ABONE OL
1 / 5

Oyuncu Bade İşçil, Hülya Koçyiğit'in sunumuyla TRT 2'de ekranlara gelen 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu.

2 / 5

2009-2011 yılları arasında ekranlara gelen 'Ezel' dizisiyle kariyerinde yükselişe geçen Bade İşçil, "Ezel, benim oyunculuğu anlama alanım oldu. Tuncel Kurtiz gibi bir ustayla karşılıklı oynamaktan dolayı çok şanslıyım. Çok değerli bir kişiydi" dedi.

3 / 5

İşçil, oyunculukta sınırı olup olmadığı sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Eğer senaryoyu çok destekleyen bir şeyse o zaman onun üzerine konuşup, yapabildiğim kadarını yapmaya çalışırım.”

4 / 5

“Müstehcen dışında. Ama rol için gerekeni yapıyorum. Hissediyorsam ve gerçekten role inanıp, o karakterin de olması gerektiği şeyi yansıtacak olan o ise, tabii ki yapıyorum. Bazı işlerde görüyoruz; o filmin içinde öyle bir sahneye ihtiyaç yok ama olsun diye yapılmış bazı sahneler olabiliyor.”

5 / 5

“Bazen irite de ediyor insanı. Güzel bir iş için izliyoruz. 'İçine niye böyle bir şey konmuş' diye baktığım çok iş var. Şu ara özellikle. Türk yapımlar için demiyorum. 'Bir şeye hizmet etmiyorsa, reyting uğruna kendimi harcatmam' diyelim.”