Aslı Bekiroğlu kırdı geçirdi! Özel görüntüleri sızmıştı!

Konuşanlar programına katılan oyuncu Aslı Bekiroğlu, telefonundaki özel görüntülerinin internette yayılmasıyla ilgili söyledikleriyle stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Asl%C4%B1+Bekiro%C4%9Flu+k%C4%B1rd%C4%B1+ge%C3%A7irdi%21;+%C3%96zel+g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri+s%C4%B1zm%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL
1 / 6

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, kendisi ve erkek arkadaşıyla telefonda yer alan özel görüntülerinin internete sızmasıyla büyük şok yaşamış ve uzun süre magazin gündeminde kalmıştı.

2 / 6

Hasan Can Kaya’nın sunduğu konuşanlar programına katılan güzel oyuncu, o günleri atlattığını kendine olan güveniyle gözler önüne serdi.

3 / 6

Programda anlatacak kötü bir olayını düşünürken arkadaşıyla yaşadığı diyalogdan bahseden Aslı Bekiroğlu, "Buraya gelmeden arkadaşımla konuştuk, kötü hikaye olarak ne anlatabilirim diye. Arkadaşım da dedi 'yazsınlar internete Aslı Bekiroğlu diye orada her şey çıkıyor” ifadelerini kullanınca stüdyodakiler gülme krizine girdi.

4 / 6

Bekiroğlu'nun sözleri üzerine bir itirafta bulunan Hasan Can Kaya, "Çok karaktersiz bir şey söyleyeceğim. Sen gelmeden internete yazdık, baktık" dedi.

5 / 6

O açıklamaların ardından Hasan Can Kaya, "Bunları yayınlayabilir miyiz Aslıcım" dedi. Aslı Bekiroğlu ise "Yayınla ya neler yayınlandı. Bunlar koyar mı be" şeklinde karşılık verdi.

6 / 6

Hasan Can Kaya ise daha sonrasında "Evet gerçekten onları da izledik" şeklinde konuştu.