Asena Keskinci'nin son hali şaşırttı

'Bez Bebek' dizisinde canlandırdığı Yağmur karakteriyle genç yaşta şöhreti yakalayan Asena Keskinci, büyüdü. Artık 19 yaşında genç bir kız olan oyuncu, geçtiğimiz gün özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Asena+Keskinci%E2%80%99nin+son+hali+%C5%9Fa%C5%9F%C4%B1rtt%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Son olarak 'Masumiyet' adlı dizide boy gösteren Asena Keskinci, önceki gün özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

2 / 7

10 saat süren çekimlerde Serhat Akavcı’nın objektifine poz veren oyuncu, yeni projeleriyle ilgili soruya yanıt verdi.

3 / 7

19 yaşındaki güzel oyuncu, “Gelen birkaç projeyi okudum ama içime sinmedi. Kendimi doğru ifade edebileceğim işlerde yer almak istiyorum" ifadelerini kullandı.

4 / 7

Zaman zaman güzelliği ve yıllar içindeki değişimiyle sosyal medyada gündem olan Keskinci, son hali ile ünlü oyuncu Mine Tugay'a benzetiliyor.

5 / 7

ALTI YAŞINDA SEKTÖRE ATILDI

Öte yandan 2001 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Asena Keskinci, 2007 yılında yayınlanmaya başlayan 'Bez Bebek' dizisi ile kariyerinin en parlak dönemini yaşadı.

6 / 7

Keskinci; 'Yadigar', 'Aliye', 'O Kadın', 'Aman Annem Görmesin', 'Yol Arkadaşım', 'Hırsız Polis', 'Bez Bebek', 'Pelin ve Köstebekgiller', 'Dedemin Dolabı', 'Parmaklıklar Ardında', 'Bir Aşk Hikayesi', 'Aşk Tesadüfleri Sever' gibi projelerin oyuncu kadrosunda yer aldı.

7 / 7

Genç oyuncu, son olarak Fox ekranlarında yayınlanan, başrollerini İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün paylaştığı; 'Masumiyet' dizisinde 'Hande' karakterine hayat verdi.

>