Aralarına kara kedi girdi

Aralar%C4%B1na+kara+kedi+girdi
ABONE OL

Demet Akalın ve yakın dostu Esra Balamir’in arasına kara kedi girdi. Her gününü birlikte geçiren arkadaşlar sosyal medyada birbirlerini takipten çıktı. İkilinin küstükten sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlar dikkatleri üzerine çekti.

Demet Akalın sosyal medya hesabından “İyisin diye merak etmedim. Instagram’dan dizi izlediğini gördüm. Gelmiş geçmiş en geri zekalı DM. İnsanoğlu hep bana hep bana, doymak yok!” paylaşımında bulundu. 
 
Esra Balamir de Demet Akalın’a cevap niteliğinde şu paylaşımda bulundu: “Genelde gözümüzde büyüttüğümüz insanların tanıdıkça içinden matruşka bebekler gibi daha küçük insanlar çıkıyor.”
 
Açıklama gelmedi
 
Demet Akalın ve Esra Balamir’in arasının ise neden açıldığı bilinmiyor. Yakın dostlardan konuyla ilgili açıklama gelmedi. 
 
 
Okan Kurt korona virüse yakalandı 
 
Star’daki programa çıkamayan Demet Akalın ve Okan Kurt’un durumunu  Alişan açıkladı: “Okan’ın testi pozitif. Durumu iyi, izole vaziyette. Demet de eşi olarak karantinada. Testini yaptırdı, şükür negatif. 5 gün izole olacak, pazartesi gününden itibaren bizimle. Benim testim de negatif.”
>