Angelina Jolie'den Brad Pitt açıklaması

Angelina Jolie, Brad Pitt ile olan evliliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Angelina+Jolie%E2%80%99den+Brad+Pitt+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL
Angelina Jolie, çocuklarının velayeti davası nedeniyle fazla konuşamadığını, ancak evliliği sırasında kendisini ve çocuklarını “güvende” hissetmediğini söyledi. Brad Pitt’in evlatlık oğulları Maddox’a şiddet uyguladığına dair iddiaların yer aldığı velayet davasını “korkunç” olarak nitelendiren oyuncu, “Bu şiddet olayı uçakta yaşanmıştı. Ama hak ihlali bununla başlamadı, olay çok daha karmaşık” dedi.
 
‘Bedeli ağır oldu’
 
2016’da boşanma kararını çok zor aldığını belirten Angelina Jolie, “Çocuklarımın babasından ayrılma kararı almak, öyle bir pozisyonda bulunmak bana çok şeye mal oldu” diye konuştu. Son 10 yıldır süren “korkunç” deneyim yüzünden travma geçirdiğini ve kırıldığını da sözlerine ekleyen aktris, ancak her şeye rağmen Brad Pitt dahil tüm ailesinin “iyileşmesini ve huzurlu olmasını” istediğini söyledi. Sanatçı ortak çocukları olduğundan Brad Pitt ile her zaman bir aile olacaklarını belirtti. Öte yandan Angelina Jolie, Brad Pitt’in kendisine de şiddet uyguladığını iddia etmişti. 2019’da boşanan iki oyuncunun üçü evlatlık altı çocukları var.
 
‘İnsan yaşlandıkça huysuz oluyor’
 
ABD’li ünlü aktör Brad Pitt, yaşlandıkça huysuzlaşıp, daha rahat giyinmeyi sevdiğini söyledi. 57 yaşındaki aktör, “Esquire”a yaptığı açıklamada, giyiminde sadeliği tercih ettiğini belirterek, “Tabii zamanla yaşlanıyorsunuz, daha huysuz oluyorsunuz ve rahatlık daha önemli hale geliyor. Bence bu kadar basit” dedi. Üniforma haline getirmeden giyimde tek tip rengi sevdiğini ve reklam panosu haline gelmekten hoşlanmadığını ifade eden Brad Pitt, “Bir stilim varsa, o da stilsizliktir” ifadesini kullandı.
>