Ana De Armas'ın filmleri aratmayan hayatı

'James Bond' filminde bir casusu canlandıran Kübalı oyuncu Ana de Armas'ın hayatı, rol aldığı filmi aratmıyor. Güzel oyuncunun, Küba'ya karşı ajanlık yapmakla suçlanan ağabeyini şöhreti sayesinde kurtarışının hikayesi, duyanları şaşırtıyor.

Ana+De+Armas%E2%80%99%C4%B1n+filmleri+aratmayan+hayat%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Kübalı oyuncu Ana de Armas, son James Bond filmi 'No Time to Die'daki (Ölmeye Vakit Yok) rolü ile dünya çapında şöhrete ulaştı. Filmde komünist Küba rejiminin kötü adamlarıyla mücadele eden bir CIA ajanını canlandıran Armas'ın, özel hayatında da son yıllarda filmdeki gibi bir casusluk dramının yaşandığı ortaya çıktı.

2 / 9

KANSER İLACI ZİYARETİ

Posta'nın haberine göre; her şey güzel oyuncunun eski sevgilisi Ben Affleck (49) ile geçen yıl kasımda Küba seyahatine çıkmasıyla başladı. Aktris, Affleck'in ayarladığı özel uçakla kanser hastası babasına özel bir ilaç yetiştirdi. Bu seyahatte onlara sanatçı ağabeyi Javier Caso da (35) eşlik etti.

3 / 9

ABD'de yaşayan Javier'i havalimanında dedektif ordusu bekliyordu. Küba’da yasak olan komünizm karşıtı bir gruba üye olduğu için ajanlık yapmakla suçlanan Javier’i sorgulamak istemişlerdi. Ancak o günlerde kardeşinin ünlenmesi ve Affleck’in uluslararası bir yıldız olması nedeniyle bu sorgu ertelendi. Babaları Ramon ise, ilaca rağmen kısa süre sonra öldü.

4 / 9

Babasının ölümünden Küba yönetiminin yetersizliğini suçlayan Javier, tutuklanmasına kesin gözüyle bakıldığından cenaze törenine gitmedi.

5 / 9

ANNESİ ENDİŞELİ

Ana de Armas ise babasının cenazesine katıldı. Güzel oyuncunun annesi, kızının ülkesi hakkında olumsuz konuşup ajanlıkla suçlanırsa bir daha görüşemeyeceklerinden endişeli.

6 / 9

Öte yandan Javier Caso, geçen yıl ocakta muhalif bir film çeken yönetmeni ziyaret edince sorguya çekilmişti. Bu sorguyu karnına bantladığı cihazla kaydedip YouTube’da yayınlamıştı. Sorguda, "Kardeşin Ana’nın şöhretine güvenme" denilmişti.

7 / 9

Ana de Armas, 18 yaşında ülkesinden İspanya'ya göç etmişti. Yıldızı her geçen gün yükselen oyuncu, şu günlerde Marilyn Monroe'yu canlandıracağı rolüne hazırlanıyor.

8 / 9

AYRILDILAR

Armas ile Ben Affleck ise, bu yılın başında ayrılmıştı. Affleck, ayrılığın ardından eski aşkı Jennifer Lopez ile ilişkilerine ikinci şansı vermişti.

9 / 9

>