Ana De Armas, frikik verdi

25. James Bond filmi No Time To Die’da (Ölmek İçin Zaman Yok) Daniel Craig’le birlikte rol alan Ana De Armas, kraliyet ailesinin katıldığı gösterişli galadan sonra gerçekleşen partiye katıldı. Parti çıkışında ayakta durmakta zorluk çeken Ana De Armas elbisesinin azizliğine uğradı.

Ana+De+Armas,+frikik+verdi
ABONE OL
Ana De Armas, No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filminde Daniel Craig ile birlikte rol aldı. İngiltere’nin başkenti Londra’da kraliyet ailesinin üyelerinin katılımıyla gerçekleşen gala sonrası oyuncular partiye geçti. İçkinin dozunu kaçıran Ana De Armas, arabasına binerken frikik verdi.
 
ANA DE ARMAS AYAKTA ZOR DURUYORDU
 
Pandemi yüzünden defalarca ertelenen efsane seri 007 James Bond'un 25. filmi No Time To Die'ın (Ölmek İçin Zaman Yok) galası dün gece İngiltere kraliyet ailesinin de katılımıyla gerçekleşti.
 
Daniel Craig'in son kez James Bond'u canlandırdığı film olma özelliğini taşıyan yapımın oyuncu kadrosunda yer alan Ana De Armas, dün gece talihsiz bir kaza yaşadı.
 
Gala sonrası gerçekleşen partiye katılan 33 yaşındaki oyuncu, parti çıkışında ayakta durmakta zorluk çekiyordu.
 
Ana De Armas, Louis Vuitton imzalı özel yapım siyah elbisesiyle aracına binerken bir anlık dalgınlığı yüzünden frikik verdi
 
Kübalı aktris, filmde Bond kızı olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.
 
>