Aleyna’dan iddialı sözler! ‘İtinayla kapak yapılır’

Şarkıcı Aleyna Tilki son şarkısı ‘Take It or Leave It’i ve klibini eleştirenlere cevap verdi. Her adımı olay olan güzel şarkıcı, “Şarkım 80 ülkede listeye girdi. İtinayla kapak yapılır” dedi. Aleyna’nın cesur sözleri bu kadarla da kalmadı.

Aleyna%E2%80%99dan+iddial%C4%B1+s%C3%B6zler%21;+‘%C4%B0tinayla+kapak+yap%C4%B1l%C4%B1r%E2%80%99
ABONE OL
1 / 11

‘Take It or Leave It’ şarkısı ve klibiyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, önceki gün Medet Anlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Hayatpark ‘yaza merhaba’ partisinde sahne aldı. Çatalca’da gerçekleşen konserde iddialı bir sahne kostümü seçen Tilki, iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

2 / 11

Sahne öncesi gazetecilerin sorularına cevap veren şarkıcı, yakın zamanda Türkçe albümü ve yabancı bir şarkısıyla müzikseverlerin karşısında olacağını söyledi.

3 / 11

Kendisini eleştirenlere karşı oldukça iddialı bir cevap veren Aleyna, “Şarkım 80 ülkede listeye girdi. Globalde ilk Türk kadın şarkıcı olarak listeye girdim. Daha ne diyebilirim ki, yapılan eleştirilere kapak olsun. İtinayla kapak yapılır” dedi.

4 / 11

Genç şarkıcı şöyle devam etti: “Son 30 yılda dünyada benim yakaladığım başarıya ulaşan başka bir Türk sanatçı yok. Ben yakaladığım bu başarıyla diğer gençlere kapı açtım aslında. Bundan dolayı da ayrıca mutluyum.”

5 / 11

'Take It Or Leave It' adlı şarkısının klibi hakkında yapılan eleştirileri de değerlendiren Aleyna Tilki, “Evet çok olumsuz eleştiri var ama bir o kadarda aklı başında yorumda bulunan var. Ben alışkınım bu duruma. İlkokulda dahi böyleydi. Adıma hep dedikodu çıkartırlardı. Star doğunca böyle şeyler de olabiliyor” diye konuştu.

6 / 11

Türkçe albümünün de dört ay sonra çıkacağını ifade eden Aleyna, “Tarz olarak sizi şaşırtacağım” dedi. Bir röportajında dile getirdiği “Tükürdüğümü yalıyorum” sözünü yineleyen Aleyna Tilki, “Tükürdüğümü yalamayı seviyorum. En güzel şey bu olsa gerek. İnsan kendi limitlerini keşfetmiş oluyor. Bunu yapacağım” ifadelerini kullandı.

7 / 11

Aleyna Tilkinin son klibi, polemik konusu haline gelmişti. Gazeteci Cüneyt Özdemir, “Aleyna Tilki’nin son klibini izleyince, Türkiye’de kariyeri yönetilemeyen sanatçıların düştüğü hazin duruma üzüldüm. İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir” demişti.

8 / 11

Özdemir’e cevap veren Tilki ise, “Özdemir’e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum. Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık! Bilgili biri ama bilge değil. Bilgelik kaderdir, herkeste olmaz” ifadelerini kullanmıştı.

9 / 11

10 / 11

11 / 11