Aleyna Tilki'ye yorum yağdı: Ne hale gelmişsin!

Aleyna+Tilki%E2%80%99ye+yorum+ya%C4%9Fd%C4%B1:+Ne+hale+gelmi%C5%9Fsin%21;
ABONE OL

Sosyal medyada takipçileriyle buluşan Aleyna Tilki'nin, bu kez şişkin dudakları dikkatlerden kaçmadı. 20 yaşındaki şarkıcının konuşmakta zorluk çekmesi, 'Şöhret için erkeden büyüdü' yorumuna neden oldu.

Kaynak: Milliyet

1 / 11

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra açıklamalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Aleyna Tilki, gittiği Londra'da sosyal medyada takipçileriyle sohbete daldı.

2 / 11

Amy Winehouse, Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain, Janis Joplin, Jimi Hendrix ve Jim Morrison gibi efsaneler 27 yaşında ölmüştü. Bir kısmı intihar etmişti. Aleyna Tilki’ye bir takipçisi ‘27’ler Kulübü’ olarak bilinen bu isimleri ima ederek bir yorum yaptı.

3 / 11

Ünlü şarkıcı, "27 yaşında intihar etmezsin inşallah" yorumuna şu cevabı verdi: "Zannediyorlar ki insanların beynine şöhret zarar veriyor ve kafayı kırıyorlar. Hayır, şöhret bazen insanlara değer önceliklerini unutturur. Eğer değer önceliklerini unutursan böyle şeylere başvurursun."

4 / 11

"AŞKIN BU OLMADIĞINI BİLİYORUM"

20 yaşındaki popçu, 'Aşk nedir?' sorusu üzerine, "Hormoncukların birleşmesiyle ortaya çıkan bir insan hali var. Gitmişler koca aşkı bu hale oksitosine, vazopresine bilmem neye mal etmişler. Yok neymiş bir de aşkın süresi en çok iki seneymiş. Sussunlar! Aşkın bu olmadığını kesin biliyorum. Ama aşkın ne olduğunu da bilmiyorum. Hissediyorum sadece" ifadelerini kullandı.

5 / 11

DUDAK DOLGUSU MU?

Takvim gazetesinin haberine göre; Aleyna Tilki'nin görüntüsü, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Daha önce de estetik yaptırdığı konuşulan şarkıcının şişkin dudakları yüzünden konuşmakta güçlük çekmesi esprileri beraberinde getirdi.

6 / 11

Son dönemde görüntüsünde büyük değişiklikler olan Tilki'nin daha iyi bir görünüme kavuşabilmek için dudak dolgusu yaptırdığı ve ufak bir burun operasyonu geçirdiği iddia edilmişti.

7 / 11

Aleyna Tilki'nin son haline sosyal medyadan gelen bazı yorumlar şöyle: -Dudağına kürekle mi vurdular. Ne hale gelmişsin.

8 / 11

-Üst dudak kimin? Vücuttan ayrı duruyor. -Aleyna'nın yaşı küçük ama dudak payı büyük. -Şöhret yüzünden çocukluk yaşamadan genç kız oldun.

9 / 11

"KONYA'DA DOĞMAK ÇOK ŞEY KATTI"

Her fırsatta dünya starı olacağını dile getiren genç popçu, NR1 Türk FM'e konuşmuş, kendisini dünya starlarından ayıran şeyin Konya’da doğması olduğunu söylemişti.

10 / 11

"Amerika'da doğmuş olsaydın her şey daha farklı olur muydu?" sorusuna Tilki, "Daha kötü olurdu. Amerika’da doğup, büyüseydim oradaki starlardan bir farkım kalmazdı. Konya’da doğmak, Anadolu’nun enerjisini taşımak, bana çok şey kattı. Benim dünya starı olabilecek olmamın başlıca nedeni kendine has bir tip olmam. Yurt dışındaki insanlar da bu konuya çok ilgi gösteriyor. Beni dünya starlarından ayıran şey; bence Konya'da doğmuş olmamdır. Başlangıcım yurt dışında olsaydı bu kadar özel bir sanatçı olamazdım" yanıtını vermişti.

11 / 11

"BELKİ CANLARI SIKILIYORDUR"

Kıskanıldığı için eleştirildiğini savunan Aleyna Tilki, "Ben dünyayı gezerken insanlar evinde oturuyor. Bilmiyorum, belki canları sıkılıyordur. Yaptığım her işi, söylediğim her işi kalbimden geldiği için yapıyorum. Samimiyetime güvendiğim için eleştirilerin kıskançlıktan başka bir şey olamadığını düşünüyorum" açıklamasını yapmıştı.

>