Aleyna Tilki: Justin Bieber bana yürüdü

Enes Batur'un YouTube kanalında yayınladığı Tatsız Gerçek isimli video serisinin son konuğu Aleyna Tilki oldu. Gerek özel hayatı gerek sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Tilki, 'Sana DM'den yürüyen bir ünlü gösterir misin?' sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırttı. Genç isim, dünyaca ünlü meslektaşı Justin Bieber'ın Los Angeles'ta bir otel lobisinde kendisine yürüdüğünü iddia etti.

Aleyna+Tilki:+Justin+Bieber+bana+y%C3%BCr%C3%BCd%C3%BC
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Son günlerde adı iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk iddialarına karışan Aleyna Tilki, bu kez itirafıyla gündem oldu. Enes Batur'un YouTube kanalına konuk olan ünlü isim, Justin Bieber hakkındaki iddiasıyla şaşırttı.

2 / 10

'Sen Olsan Bari', 'Cevapsız Çınlama' gibi şarkılarıyla şöhreti yakalayan şarkıcı Aleyna Tilki, Enes Batur'un Youtube kanalında yayınlanan 'Tatsız Gerçekler' serisine konuk oldu.

3 / 10

Sorulara cevap verilmemesi halinde uyumsuz tatların yenmek zorunda kalındığı program formatında ünlü fenomen tarafından Aleyna Tilki'ye "Sana DM'den yürüyen bir ünlü gösterir misin?" sorusu soruldu.

4 / 10

"TÜRKİYE'DE YÜRÜMEYEN KALMADI"

Türkiye'de kendisine yürümeyen kimsenin kalmadığını ifade eden Tilki, yabancı ünlülerden örnek vermek isteyerek Los Angeles'ta bir otel lobisinde Justin Bieber'ın kendisine yürüdüğünü iddia etti.

5 / 10

BIEBER'I TANIMAMIŞ

İlk başta Bieber'ın tanımadığını söyleyen Tilki, kalktıktan sonra iki kadının onunla fotoğraf çektirmek istediğini görünce olayın farkına vardığını ve kim olduğunun cevabını garsondan aldığını açıkladı.

6 / 10

Bu olayın Justin Bieber evlenmeden önce gerçekleştiğini sözlerine ekleyen Aleyna Tilki, Batur'un 'Hailey Bieber olmak vardı şu anda" sözlerine; "Yok, hiç tarzım değil" yanıtını verdi.

7 / 10

Tilki, 2018 yılında dünyaca ünlü model Hailey Baldwin ile dünyaevine giren Justin Bieber'ın şimdilerde aynı otele eşiyle sık sık gittiğini de dile getirdi.

8 / 10

ZAFER İŞARETİ YAPTI

Öte yandan Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda Haldun Demirhisar ile Arnavutköy'de bir mekan çıkışı objektiflere takılmıştı. Çıkışta genç şarkıcıya aracına kadar eşlik eden iş insanı, o sırada fotoğraflarını çeken muhabirlere zafer işareti yaparak poz vermişti.

9 / 10

Görüntülenmelerinin ardından Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı konuşulan Aleyna Tilki, bir alışveriş merkezinin otoparkında kameralara yansımış, genç şarkıcıyı görüntülemek isteyen basın mensuplarına Tilki'nin yakın arkadaşları ve şoförü engel olmaya çalışmıştı.

10 / 10

"HEPSİNİ KONUŞACAĞIZ"

Ünlü şarkıcı, muhabirlerin; "Haldun Bey ile bir ilişki yaşadığınız haberleri doğru mu?" sorusuna "Yok, öyle bir şey yok. Zaten hepinize gereken açıklamayı yapacağım. Ama dediğiniz bir durum yok, hepsini konuşacağız." cevabını vermişti.

>