Akil'den, eşinin paylaşımına olay yorum!

Akil%E2%80%99den,+e%C5%9Finin+payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1na+olay+yorum%21;
ABONE OL

Mutlu evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde yer alan oyuncu Anıl Altan, ikinci kez kaslarını sergilediği bir kareyi yayınladı. Altan'ın kendisi gibi oyuncu eşi Pelin Akil ise çocuklarının babasının yeni pozuna kayıtsız kalamadı.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Beş yıl önce nikah masasına oturan Pelin Akil-Alin Altan çifti, 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

2 / 10

İKİNCİ FOTOĞRAF KRİZİ

Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Akil, eşinin yeni paylaşımına yaptığı yorumla bir kez daha dikkat çekti.

3 / 10

Altan, ikiz kızlarıyla havuz başında vakit geçirirken çekilen kareleri takipçilerinin beğenisine sundu. Fotoğraflardan birinde kaslarını sergileyen Altan'ın gönderisine 35 yaşındaki oyuncu eşinden yorum gecikmedi.

4 / 10

"AMAÇ BELLİ"

Pelin Akil, paylaşıma, "Anıl'cığım ilk fotoğrafta kesseydin direkt kızları öyle koysaydın, amaç belli" yorumunu yaptı.

5 / 10

EŞİNE YANIT VERDİ

Anıl Altan da eşine, "Allah hepimize kalbimizin güzel penceresinden, gönül gözüyle bakmayı nasip eylesin. Amin" diyerek karşılık verdi. İkilinin yorumları kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

6 / 10

"GEL BANA BİR ANLAT"

Öte yandan sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda da benzer bir hadiseyle gündeme gelmişti.

7 / 10

Altan'ın bahçede ev eşyalarını tamir ederken verdiği pozlara kayıtsız kalmayan Akil, "Şimdi bir şey diyeceğim: Burada amaç, "Bakın sandalye ve masamız da güzel verniklendi şükürler olsun mu? Nedir yani? Gel bana bir anlat mutfaktayım..." yorumunu yapmıştı.

8 / 10

Altan da eşine "Pelin'ciğim işim başımdan aşkın... Bahçede ahşaplarla uğraşıyorum. Müsait olunca gel iki medeni insan anne ve baba olarak konuşalım. Saygılar..." şeklinde karşılık vermişti.

9 / 10

GÖZÜ YAŞLI DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Akil, birkaç gün önce de 31 yaşına basan Anıl Altan'ın doğum gününü sosyal medya hesabından kutlamıştı. Eşiyle birlikte zor zamanlardan geçtiklerinden bahseden Pelin Akil, arabanın içinde bir gün ağladıkları o anı paylaşarak hep el ele kol kola olduklarını söylemişti.

10 / 10

Akil, paylaşımında "Gün gelir her şey unutulur ama biz unutmayalım. Bu da burada dursun. Yol arkadaşım" ifadelerini kullanmıştı.

>