Akçıl ve Kıratlı Bodrum'dan vazgeçmiyor!

Tatil sezonunu Mayıs ayında Bodrum'da açan şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu eşi Burcu Kıratlı, geçtiğimiz gün yine Bodrum'da görüntülendi. İkilinin eğlenceli anları kameralara yansıdı.

Ak%C3%A7%C4%B1l+ve+K%C4%B1ratl%C4%B1+Bodrum%E2%80%99dan+vazge%C3%A7miyor%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı ile Bodrum'dan vazgeçmiyor. İkili önceki gün Türkbükü'ndeki ünlü bir mekanda denize girerken görüntülendi.

2 / 6

Sempatik tavıtlarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı, bir süre sonra güzel oyuncu Burcu Kıratlı ile birlikte serinlemek için denize girdi.

3 / 6

TATİLİN TADINI ÇIKARDI

Yanlarına köpeklerini de alan 39 yaşındaki Akçıl, denizde şakalar yaptıktan sonra locasına geçerek tatilinin tadını çıkardı.

4 / 6

"RICKY MARTIN GÖRÜNÜMLÜ KADİR İNANIR"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda açıklamalarıykla dikkat çeken Akçıl, maço erkek olduğunu söylemiş ve "Eşime, 'seni bu kıyafetle hiç göstermesem' diyebilirim. Ricky Martin görünümlü Kadir İnanır gibiyim, düşünün" şeklinde konuşmuştu.

5 / 6

"TARKAN'A SAYGIM SONSUZ"

Yıldız Tilbe'nin Tarkan'a çağrıda bulunduğu challenge’a (meydan okuma) karşılık göremediği sorulunca, "Tarkan’ın bugüne kadar çok bir şey kabul ettiğini görmedim. Ülke ile ilgili zor durumlarda paylaşımlar yapıyor mu? Öyle şeylere de rastlamıyorum. Tarkan Tarkan’dır yani bir şey demiyorum, saygımız sonsuz. Büyüğümüzdür" yorumunda bulunmuştu.

6 / 6

"BENİM BUGÜN SOYUNMAMA SEBEBİM MUSTAFA CECELİ'DİR"

Yakın arkadaşı Mustafa Ceceli'nin Bodrum görüntüleri ile ilgili konuşan Akçıl, "Neden denize girmedim zannediyorsunuz? Mustafa da spor yapıyor ama pandemide bıraktık. Benim bugün soyunmama sebebim Mustafa Ceceli'dir" diyerek, arkadaşını diline dolamıştı.

>