Ahu Tuğba kızının lüks otomobilini çöpe attı!

80'li ve 90'lı yıllarda Yeşilçam'da fırtınalar estiren Ahu Tuğba, son olarak Amerika'da yaşayan 28 yaşındaki kızı Anjelik'in otomobilini çöpe attığı anları paylaştı. Ünlü oyuncunun gönderisi sosyal medyada gündem oldu.

Ahu+Tu%C4%9Fba+k%C4%B1z%C4%B1n%C4%B1n+l%C3%BCks+otomobilini+%C3%A7%C3%B6pe+att%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Yeşilçam'ın en cesur isimlerden birisi olarak gösterilen Ahu Tuğba, ekranlara veda ettikten sonra sosyal medyada gündelik hayatından paylaşımlar yapıyor.

2 / 7

65 yaşındaki oyuncu, 17 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından, eski eşi Timmy Alejtanij ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Anjelik'in fotoğraflarını da yayınlıyor.

3 / 7

"KIZIMIN ARABASINI ÇÖPE ATTIRDILAR"

ABD'nin Miami kentinde 28 yaşındaki kızıyla beraber yaşamını sürdüren Ahu Tuğba, Anjelik'in otomobilinin içinden çektiği dikkat çeken bir video paylaştı.

4 / 7

Ünlü oyuncu, "Buradaki tamirci adi altında hiçbir şeyden anlamayan insanlar bana kızımın arabasını çöpe attırdı en sonunda" açıklamasını yaptı.

5 / 7

Tuğba'nın gönderisine; "Atmasaydın, ihtiyacı olana verseydin", "Kimse yapamadı mı?", "Arabayı kurtaran olur, atmayın" şeklinde çok sayıda yorum geldi.

6 / 7

"ŞOK OLDU BANA"

Arabayı ne yapıyorsun?" sorusuna "Çöpe atıyorum, ne yapacağım!" yanıtını alan videoyu çeken kişi ise "Aa bu şok oldu bana" sözleriyle dikkat çekti.

7 / 7

Geçtiğimiz günlerde kızının pozunu paylaşan Tuğba, "Vampirella saçını seviyor. Benim kızım tatlı bir tavşan. Kendi saçını boyamış. Ah çok çabuk büyüyorlar. Kızımm Anjelique" notunu düşmüştü.

>