Ahmet Mümtaz Taylan'dan Tamer Karadağlı'ya gönderme

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Tamer Karadağlı'nın gündem olan hareketi sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, 'Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır' dedi. Karadağlı ise katıldığı programda Taylan'ın sözlerine yanıt verdi.

Ahmet+M%C3%BCmtaz+Taylan%E2%80%99dan+Tamer+Karada%C4%9Fl%C4%B1%E2%80%99ya+g%C3%B6nderme
ABONE OL

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ‘En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Nihal Yalçın’la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog dikkat çekmişti.

Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödülünü veren Tamer Karadağlı'ya tepki göstererek, “’Sus’ mu dediniz? ‘Artık sus’ mu diyorsunuz?” çıkışında bulunmuştu.

Karadağlı'nın bu çıkışı sosyal medyada gündem oldu, birçok eleştiri ve tepki geldi.

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan da Tamer Karadağlı'nın gündem olan hareketi sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Taylan yaptığı paylaşımda; "Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır" dedi.


2. Sayfa programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Tamer Karadağlı'ya Ahmet Mümtaz Taylan'ın "Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır" sözleri söylendi.

Karadağlı ise o sözlere karşılık, " Onlar galiba arkadaşlarına destek vermek amacıyla yapmışlar. Çok doğru söylemiş, doğru bir saptamada bulunmuş Ahmet Mümtaz Taylan. Herhalde Abdullah Öcalan vızıldıyor" yanıtını verdi.

>