'Ahlaksız teklif aldım'

%E2%80%99Ahlaks%C4%B1z+teklif+ald%C4%B1m%E2%80%99+
ABONE OL

Aslen Samsunlu olan Metisha Schaefer Samsun’u çok sevdiğini belirterek “Samsunluyum ve gurur duyuyorum bundan” dedi. Amerika’da Kim Kardashian’ın ikizi olarak gösterilen Türk model Metisha Schaefer çarpıcı itiraflar yaptı.

Metisha Schaefer, “Kim Kardashian’a benzetilmek hiç hoşuma gitmiyor. Ama gerçekten de benziyoruz, ne yapabilirim! Üstelik ben ondan daha güzelim” diyor...

Yalıkavak Tilkicik koyunda bulunan bir otelde objektiflere takılan model Mehtap Yavuz, nam-ı diğer Metisha Schaefer, gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Her yerde sık sık Türk olduğunu vurgulayan Metisha “Bodrum’da tatilim çok güzel geçiyor. Yoğunlukta biraz uzaklaşıp dinlenmeye çekildim” ifadelerini kullandı.

Schaefer, yeni projelerinden de bahsederek “Amerika’da bir projem var şu anda Netfix’le. Türkiye’de de birkaç sürpriz projelerim olacak” şeklinde konuştu.

‘ONLARLA İŞİM OLMAZ’

Metisha; “Sosyal medyada çok seksi fotoğraflar paylaşıyorsun. Hiç ahlaksız teklif aldın mı?” sorusuna şu cevabı verdi: “Çok güzel iltifatlar da alıyorum, çok kaba, terbiyesiz şeyler yazanlar da oluyor. Özellikle ünlü ve zengin kişiler benimle olmak için farklı tekliflerde bulunuyor. Zengin ve ünlüler diye benim onların teklifini kabul edeceğimi zannediyorlar sanırım. Ama o tür insanlarla asla işim olmaz.”

>