9 Temmuz Cuma burç yorumları

9 Temmuz Cuma, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

9+Temmuz+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 9 Temmuz Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

9 Temmuz Cuma Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Partnerlik ve ilişkilerden beklentileriniz çok fazla olabilir ve zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hem destek alacak, hem de iyi vakit geçireceksiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, çevrenizdeki olayların iyice kontrolünüzden çıktığını düşünebilir ve kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün sosyal gruplarda kendinizi kaybetme ve tüm sorumlulukları unutma eğiliminiz var. Gün boyu kalabalık ortamlara katılabilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, sorumluluklarınız ve bağımsızlık duygunuz çatışacak. Özel hayatınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz ve diğer sorumluluklar öne çıkabilir.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, ikili ilişkiler açısından olumlu bir gündesiniz. Partneriniz sizi cesaretlendirecek ve harekete geçirecek. İnisiyatif bir süredir zaten karşı tarafta.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, iş açısından verimli ve canlı bir gündesiniz. Enerjiniz yüksek, sağlık konularında da daha güçlü olacaksınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, ona çok değer vermenize rağmen eğer partneriniz sizi kısıtlamaya kalkarsa, yapmayacağınız şeyleri yapmaya kalkacaksınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, bugün partnerinizle para harcama yönteminiz ya da satın almak istedikleriniz yüzünden aranızda gerilim çıkabilir.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay, sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızın yanında kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Neyse ki, akşamüzeri sizi rahatlatacak etkiler var.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak, çalışmayan biriyseniz evden hiç çıkmamak isteyebilirsiniz. Ev ve aile her şeyden önce gelecek, ev ortamlarında rahat edeceksiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Sevgili Kova, zihinsel olarak aktif bir gündesiniz. Eğer yüz yüze ya da İnternet yoluyla sürekli yazışma ve mesaj trafiği içinde olabilirsiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık, bugün gibi maddi konularda sınırsız davranmak isteyebilirsiniz. Maddi durumunuzu tüm gerçekliğiyle görerek hareket edin.

>