9 Nisan Cuma burç yorumları

9+Nisan+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

9 Nisan Cuma, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak.  9 Nisan Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
9 Nisan Cuma Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Öğlene kadar aceleden meydana gelecek sakarlıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizle aranızda geçmişte olan sorunları çözebilirsiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Öğleden sonra dinlenmek ve kendi içinize dönmek istemenize rağmen bilinçaltında sizi rahatsız eden konulara yönelebilirsiniz. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Günün erken saatleri, iş ve sosyal yaşantınızda yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. birden hareketlenebilir; planlarınızda ani değişikliler yapabilirsiniz. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sabah saatlerinde düşüncelerinizde ve görüşlerinizde daha duygusal olabilir; aileniz ve sevdikleriniz için fedakarlık yapabilirsiniz. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Öğlene kadar süreçte maddi konularda istikrarlı davranmakta zorlanabilirsiniz. İlerleyen saatlerde düşünce ve görüşlerinizde daha ısrarcı olabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Eş ve ortakla ilişkileriniz günün ilk saatlerinde daha duygusal geçebilir. Yeni girişimleriniz için öğle saatlerini beklemenizde fayda var.  
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Günün ilk saatlerinde günlük uğraşlarınızda fedakarca çalışabilirsiniz. Ancak öğleden sonra şartların değişimi ile birlikte daha hareketlenebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sabah saatlerini çocuklarla veya sevdiğiniz kişi ile birlikte; keyiflere ayırabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra planlarınızda değişim yaşayabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sabah saatlerini evinizde dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra çocuklar ile ilgili ani plan değişikliği sizin de hareketlenmenize yol açabilir. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sabah saatlerinde kardeşlerle iletişim içinde ve onların isteklerini karşılayarak geçirebilirsiniz. Öğleden sonra bireysel kararlar alabilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sabah saatlerinde maddi konularda belirsizlikler yaşayabilir; aileniz için harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonra kuzenlerle yeni planlar yapabilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sabah saatlerini kendinize ayırabilir; size keyif veren konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Öğleden sonra maddi manevi değerleriniz gündeme gelebilir.
 
>