9 kişi konserinde öldü! Ertesi gün striptiz kulübünde 1 milyon dolar harcadı

Dünyaca ünlü şarkıcı Drake, Astroworld müzik festivalindeki can kayıplarından sonra bir striptiz kulübünde 1 milyon dolar harcadığı bildirildi.

9+ki%C5%9Fi+konserinde+%C3%B6ld%C3%BC%21;+Ertesi+g%C3%BCn+striptiz+kul%C3%BCb%C3%BCnde+1+milyon+dolar+harcad%C4%B1+
ABONE OL
 
5 Kasım'da, Houston, Teksas'taki Astroworld müzik festivalinin ilk gecesinde bir izdiham meydana geldi. Yaşları 14 ile 27 arasında değişen dokuz kişi ezilerek hayatını kaybetti, 300'den fazla kişi de yaralandı. Dokuz yaşındaki bir çocuk hastanede yaşam savaşı veriyor. Festivalle ilgili Drake ve Travis Scott'a dava açıldı.
 
Müzisyen DJ Akademiks, şarkıcı Drake'in Astroworld müzik festivalinde Travis Scott ile ortak performansının ölümcül bir izdihamla sonuçlanmasından bir gün sonra Houston'daki bir striptiz kulübünde 1 milyon dolar harcadığını iddia etti.
 
Striptiz kulübünün zemininin parayla kaplı olduğunu ve striptizcilerin para saydığını gösteren bir video yayınladı. Bir adamın "teşekkürler Drake" diye bağırdığı duyuluyor. 
 
Drake'in striptiz kulübüne ziyareti, Astroworld Festivali sırasında dokuz kişinin öldüğü ve 300'den fazla kişinin yaralandığı bir kalabalığın ezilmesinden bir gün sonra, 6 Kasım'da gerçekleşti. Kaza, Travis Scott'ın sahneye çıkması ve daha sonra Drake'in katılmasıyla oldu. İnsanlar yaralanırken her iki müzisyen de konser vermeye devam etti.
 
İkili daha sonra sosyal medyadan can kaybıyla perişan olduklarını belirten açıklamalar yaptı. Ancak striptiz kulübünü ziyaret ettiği haberinin sosyal medyada yayılmasının ardından yaptığı açıklamanın samimiyeti sorgulanırken, şarkıcının kendisi de sert bir şekilde eleştirildi.
 
>