8 Eylül Salı burç yorumları haberimizde

8+Eyl%C3%BCl+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1+haberimizde
ABONE OL

Burç Yorumları, en çok merak edilen konular arasında. 8 Eylül Salı gününe ait burç yorumları haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 8 Eylül Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
8 Eylül Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Uzun yollarla ilgili fırsatlar elinize geçecek. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartılı anlamlar yüklüyorsunuz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Şansınızın da desteği ile genel yaşamınız oldukça iyi ve başarılı geçecektir, yeni tanışmalar ve ilişkiler de bu dönemde gündeme gelebilir. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hem karşı cins ilişkilerinde hem de sanatsal işlerde işler istediğiniz gibi olmayabilir. Bu da belki içinizden dışarıya atamadığınız sıkıntılardan kaynaklanıyordur. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kariyer planlarınızı ve mesleki hedeflerinizi ilgilendiren önemli bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Ani karar almama konusunda dikkatli olmalısınız.  
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Kendinizi iş hayatında güvenli hissedebileceğini şartlar var. İş hayatının getirdiği sorumlulukları üstlenebilir, dikkat çekebilirsiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Yanınızda çalışan kişilerden, saygı ve disiplin bekleyen tavırlar içine girebilirsiniz. Yeni anlaşmalar yaparken; dikkatli davranmalısınız. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız. Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz. 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bu dönemde kararlarınızdaki tutarlılık ve isabet şaşırtıcı olabilir. Hatta bu nedenle bazı dostlarınız sizden akıl danışacaklardır. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilirsiniz. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretebilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sorumluluklarınızın öne çıktığı bir gün. Siz yükümlülüklerinizi yerine getirirken, kendilerine karşı sorumlu olduğunuz şahısların da sizi izlemeleri olası.
>