6 Haziran Pazar burç yorumları

6+Haziran+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

6 Haziran Pazar, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Haziran Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

6 Haziran Pazar Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Son günlerde sosyal hayatla bağlarınız koptu gibi. İş hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Her zaman başarı tek hedefiniz olmamalıdır. Hayat dair as olan iyi yaşamaktır. Kendinize mutlaka zaman ayırmalısınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Aşk hayatınızda biraz kıpırdanmalar olacak. Çevrenizden gelen baskılara kulak asmadan hayatınıza dair son kararları mutlaka siz vermelisiniz. Maddi anlamda aldığınız maaşı az bulabilirsiniz. Ailenizi de fazla ihmal etmemeye özen gösterin.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgileneceksiniz. Başlatmanız gereken işlerde daha istekli davranarak ilişkilerinizde farkındalığınızı mutlaka arttırın. Yapacağınız işlerde sizi zorlayan koşullar ortaya çıkacaktır. Sorumluluklarınız daha da artabilir.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün şansınız oldukça açık. Şans oyunlarına yönelebilirsiniz. Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan bir insansınız. Sizin gibi rahat birinin tutucu davranışlar içinde bulunması çevrenizdeki kişileri de etkileyecektir. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

İş yaşantınıza asla duygularınızı karıştırmayın. Canınızı sıkan olaylara daha gerçekçi bir şekilde bakarak mantıksal ve bir o kadar da sağduyulu bir yaklaşım içerisinde olun. Partnerinizle aranızda bazı paslaşmaların gündeme gelmesiyle, ilişkiniz yeni bir boyuta kadar gidebilir.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Aşk hayatınızdaki sorunlar normal hayatınızı özelliklede çevrenizdekilerle kurduğunuz iletişimi etkileyebilir. Bu durum çatışmalara gebe olacaktır. Bu süreçte kesinlikle sakin kalmak zorundasınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

İçe kapanıklığınız tavan yapmış durumda görünüyor. Havaların güzelleşmesi sizi çok kısa bir süre etkilemiş olsa da ruh haliniz berbat bir durumda. Buna bir an önce son vermelisiniz. Sadece kendiniz için değil çevrenizdeki insanların da ruh halini düzeltmek için bunu mutlaka yapmalısınız. Bugün aşk hayatınızda yine farklı duygular söz konusu olabilir.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Bir süredir ertelediğiniz kararlar için bugün harekete geçiyorsunuz. Cesur olmak size her zaman kazanç getirecektir. Öğle saatlerinde alacağınız bir telefon gün içindeki tüm planlarınızı tamamen değiştirebilir. Özel hayatınızdaki dalgalanma ise bir süre daha devam edecek gibi. Ancak sizin kararlı tavrınız durumu tümden değiştirecek.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Bugün keyfinizi kaçıran olaylarla ilgilenmek durumunda olacaksınız. Sizi zor durumda bırakan olaylarda arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bazı durumları kabullenmek zorunda kalacaksınız. Sabırlı olmalısınız

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgilinizle beraber farklı uğraşlar içine gireceksiniz. Zorlu ve yapılması zorlu görünen konuları çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Yatırımlarınızı yeniden gözden geçirin.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Özel hayatınızda partnerinizle aranızda yaşanan uyum sorunu, ilişkinizi içinden çıkılmaz bir hale getirmiş görünüyor. Bu durum ne kadar canınızı sıksa da ne yapacağınızı bilmemek sizi daha da yormakta. Mutlaka empati yapın.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Gerçekçi ve kendine güvenen, sağlam adımlarla yürüyen bir kişilik sergiliyorsunuz. Ayrıca olaylara önyargısız biçimde yaklaşıyorsunuz. Sizin bu gerçekçi yaklaşımınız önünüze çıkacak risklerin farkında olmanızı sağlıyor.

>