5 Temmuz Pazartesi burç yorumları

5 Temmuz Pazartesi, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

5+Temmuz+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Temmuz Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

5 Temmuz Pazartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sorumluluklarınızı biliyor ve buna göre davranıyorsunuz. Hayattan alacağınız keyif bugün sizi tatmin etmeyebilir, moraliniz gün içinde kolay bozulacak.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Sosyal ortamlarda şansınız yüksek olacak, yalnız, alacağınız haberler, duyacağınız şeyler moralinizi hemen bozabilir. Hemen karamsar olmayın.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün huzursuz ve yetersiz duygularla hareket edebilirsiniz. Arkadaşlarınız bazı konularda moralinizi kolay etkileyecekler. Sağlığınıza dikkat!

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla aranızda iyi bir iletişim bağı oluşturacaksınız. İçinize doğan ve altıncı hissinizi harekete geçiren olaylar yaşamanız mümkün.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Arkadaşlarınız sizin yerinize plan ve program yapabilirler ama sizin yalnız kalma isteğiniz ve durgun tavırlarınız onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

İş hayatınızda sorumluluklarınızın farkında olacaksınız. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarınızda bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün istediğiniz sonuçlara rahatlıkla ulaşacaksınız. Göz önünde olacağınız alanlarda sevdiğiniz kişiyle aynı zevki ve duyguları paylaşamayabilirsiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Siz nasıl davranmanız gerektiğini bildiğiniz için insanlardan fayda sağlayacaksınız. Bir tek iş ve hizmet anlamında kolay tatmin olmayacaksınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Tutkularınız ve arzularınız konusunda anlaşmaya varmanız ve hayata aynı doğrultudan bakmanız bu Pazar zor gözüküyor. Anlayışı elden bırakmayın.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Özel hayatınızda şefkatli ve duyarlı hareketleriniz aile hayatınızda alınganlık yapmaya ve her şeyi kişisel algılamanıza neden olabilir.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Aileniz ve ilişkileriniz arasındaki dengeyi sağlayacağınız ve karşı cinsle anlaşacağınız bir gün olacak. Sevdiklerinizin yükünü taşımak size ağrı gelmiyor.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün özel hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz üzerinizde biriken gerginliğinizi kenara atmakta fayda var. Sağlığınıza dikkat!

>