5 Haziran Perşembe burç yorumları

5+Haziran+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

5 Haziran Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Haziran Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

5 Haziran Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Gelecek için planlamalarınıza başladınız. İleriye dönük hedeflerinizi artık hayata geçirin. İş yerinizde alacağınız kararların bu plana zarar vermemesine de özen gösterin. İlişkinizde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki yoğunluk da artabilir.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Özel hayatınızda tamamen güzel şeylerin yaşanacağı bir gündesiniz. Yeni bir ilişkiye başlayarak bunu düzene koyabilir ya da karşıdan aldığınız pozitif enerjiyle yeni bir aşkı bulabilirsiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Sabırsızlık size çok şey kaybettiriyor. Bu aralar da maddi anlamda rahatlama yaşayacağınızdan bu size ekstra bir motivasyon sağlıyor. Aldığınız haberler geleceğe dair yaptığınız planlarınızda da olumlu bir etki bırakıyor.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız gereken bir zamandasınız. Öğle saatlerinde duygularınızın daha karmaşık hal aldığını hissedebilirsiniz. Bilemediğiniz konulardan dolayı kontrol kaybı yaşamayın.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün yaşayacağınız olaylar ve iş ile alacağınız teklifleri iyi değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda beklenmedik bir sürece hazır olun. Uzun zamandır aradığınız kişiyi bulabileceksiniz. Maddi açıdan kötü bir dönemde olmanıza rağmen sakın korkmayın.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün iletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi etkileyecek. Ticari konularda dağınıklık olabilirsiniz. Bazı olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çaba sarf ederek biraz sabırlı kalmayı deneyin.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün aile içi birtakım olayların gündeme gelmesiyle birlikte onlarla biraz daha zaman geçireceksiniz. İşinizle ilgili yenilikler gündeminizde olacaktır. Sindirim sisteminizle ilgili mevsime bağlı şikayetleriniz olabilir. Paniğe kapılmayın.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sıra dışı bir gündesiniz. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için olaylara mantıklı bir yorum getirmeniz gerekiyor. Yaşamınızı daha olumlu kılmak da sizin elinizde.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Değişik konular gündeminizde olacak. Arkadaşlarınızla bazı programlar yaparak keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında iş hayatınızdaki konular daha fazla sizi meşgul etmeye başlayabilir. Bu yüzden duygularınızı kontrol altında tutmaya çalışın.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi sıkışmış hissedeceksiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bazı işlerinizde aksamalar yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde hızlı gelişmeler olabileceğinden gün içerisinde bazı gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu aralar sevgilinizle pek uyum içinde değilsiniz. Hatta bu durum çevrenizdeki insanlar tarafından da görülebilir bir halde. Tutarsız hallederimizden kaçınarak biraz sakinleşmeli ve kendinize gelmelisiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Kişisel ilişkilerinizde farklı ve entelektüel kişilerden hoşlanıyorsunuz. Yanılma payınızın fazla olabileceğini düşünerek, yeni tanışacağınız kişilere daha dikkatli davranmalısınız. Duygusal konuları etrafınızla paylaşmadan önce kendi içinizde daha etraflıca tartışın.

>