5 Haziran 2022 burç yorumları!

Astrolojiye göre bugün sizi neler bekliyor, hangi burçların yüzü gülecek, hangi burçlar dikkatli olmalı? İşte 5 Haziran Pazar burç yorumları.

5+Haziran+2022+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1%21;
ABONE OL
1 / 12

KOÇ BURCU

Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yapılandırmak istiyor ve tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, savaşçı Mars’ın verdiği etkileri olumlu şekilde kullanmak için birçok vasfınız var ve bunun farkındasınız.

2 / 12

BOĞA BURCU

Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu hissettirmek istemiyor, değişik yollarla duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Bugün, olayların alt yapısını araştırmalı, kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz.

3 / 12

İKİZLER BURCU

Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Duygusal konularda inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili araştırmanızı derinleştirmek niyetindesiniz. Dikkat çekeceksiniz.

4 / 12

YENGEÇ BURCU

Kökten çözmeniz gereken sorunlar varken bazı olaylara karşı umursamaz olmanız sizi ilginç bir hale getiriyor. Düşüncelerinizi paylaşma konusunda size destek olabilecek gerçek dostlara ihtiyacınız var.

5 / 12

ASLAN BURCU

Dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuzda motivasyonunuz artıyor. Bugün, değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli, başarınızı artırmayı denemelisiniz.

6 / 12

BAŞAK BURCU

Sizden cevap bekledikleri konuda vakit geçirmeden fikirlerinizi ortaya koyan bir taslak hazırlamalısınız. Sosyal hayatınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Sınırlarınızın belirlerken olaylara geniş bakmalısınız.

7 / 12

TERAZİ BURCU

Dengeli yapınız nedeniyle her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Ailenizle güç oluşturup sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz.

8 / 12

AKREP BURCU

İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. Savaşçı Mars’tan aldığınız olumlu etkiler sayesinde işleri hızlı bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanmalısınız.

9 / 12

YAY BURCU

Araştırmaya yönelik davranışlarınızın olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız kendinize zaman tanıyın. Bugün, aradığınız duygusal güveni karşı tarafta da görmek isteyebilir, net ve açık teminatlar bekleyebilirsiniz.

10 / 12

OĞLAK BURCU

Kuruntulu yapınızı her zaman ortaya çıkarmıyor ve karşınızdaki kişileri kırmak istemiyorsunuz. Elde ettiğiniz sonuçların size sağladığı yararları görmek sizi eski kararlarınızdan döndürecek. Çok sabırlısınız.

11 / 12

KOVA BURCU

Duygusuz olmadığınız kesin ama her olaya mantıkla bakmanız hatalı. Sezgilerinizi açığa çıkarmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Ay’ın konumu eski coşkularınızın yeniden atağa kalkmasına neden olabilir.

12 / 12

BALIK BURCU

Çevrenizdekilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve anlaşılır olacak. Onların güçlü destekleri bazı fırsatları birlikte getirecek. Her an gelişen fırsatlar karşısında kendinizi daha iyi yönlendireceksiniz.