4 Ağustos Perşembe burç yorumları

Astrolojiye göre bugün sizi neler bekliyor, hangi burçların yüzü gülecek, hangi burçlar dikkatli olmalı? İşte 29 Temmuz Cuma burç yorumları…

4+A%C4%9Fustos+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
1 / 12

KOÇ BURCU

Bugün parasal konuda bazı beklentileriniz gerçekleşebilir. Üstelik en çok ihtiyacınız olan zamanda. Fakat sizi hala üzen ve moralinizi bozan bir durum söz konusu. İş yerinizde gösterdiğiniz hassasiyeti aşk meselelerinizde tam olarak gösteremediniz. Bu da haliyle sizi ve sevdiğinizi yıprattı. Birlikte geçireceğiniz zamanlar ikinize de iyi gelecektir.

2 / 12

BOĞA BURCU

Siz de bugüne huzurlu başlayıp bitirecek olanlardansınız. Bugün huzurlu bir gün sizleri bekliyor. Beraberliği uzun süren bir ilişkiyi resmileştirmekten korkmayın ve bu engeli aşın. Yaşanan sorunları görmezden gelmeyin ve açıklığa kavuşturun. Bugün en önemli şey sağlığınız. Havanın azizliğine uğrayıp gripten kaçının.

3 / 12

İKİZLER BURCU

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz. Beklemeyi bilmediğiniz için, birçok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız. İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz fakat sizin inatçı tavırlarınız, onun bitmeyen egoları yüzünden aranızda sürtüşmeler uzayabiliyor.

4 / 12

YENGEÇ BURCU

Güne iyi başlamak bugün mümkün. Sevdiklerinizle uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz; seyahat kararı verebilirsiniz. İş hayatınızda, tüm işleriniz engel olabilir. Ancak günün sonraki saatleri ilk bölüm gibi geçmeyebilir. Sizi kısıtlayan ve önleyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gerilime neden olabilir.

5 / 12

ASLAN BURCU

Sözlü iletişiminiz ve insanları ikna etme kapasitenizin farkına vardığınız bir dönemdesiniz. Yeteneğinizi kullanmanız bu sıralar yapacağınız anlaşmalarda beklemediğiniz kazançlara kapı aralayabilir.

6 / 12

BAŞAK BURCU

Ailenizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedefsiz coşkunuz sizi sandığınız gibi ileri taşımak yerine yavaş yavaş yıpratmaya daha meyilli. Bu dürtüyü baskılamazsanız yol alamazsınız. Maddi açıdan kendinizde veya ailenizde olumlu gelişme gerçekleşebilir. Sağlığınıza bugün dikkat edin. Hırs ve coşkunuz sağlığınızı tehdit ediyor.

7 / 12

TERAZİ BURCU

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bugün bazı konularda dağınık olabilirsiniz. İşlerinizi genişletmek için çaba göstermeniz gerekebilir. İşlerinizde gelen paralara var.

8 / 12

AKREP BURCU

Kendinizi fazlasıyla güvence altında hissedeceksiniz ancak kafanızın içinde yer eden planlar doğrultusunda biraz daha temkinli olmanız gerekiyor. Elde ettiğiniz deneyimler neticesinde yaşamsal konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Sizi tatmin etmeyen durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de var elbette. Günü daha farklı geçirme isteğiniz olsa da bugün biraz daha dikkatli olmalısınız.

9 / 12

YAY BURCU

Aşk hayatınızla ilgili konularda bugün ben merkezli düşünerek yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli olun. Son pişmanlık fayda etmeyebilir. İş hayatınızda ise gereksiz çıkışları ile sizi yoracak mesai arkadaşlarınıza dikkat edin ve tartışmalardan kaçının. Gün sizin için ne kadar stresli ve y yorucu olsa da yöneticilerinizin dikkatlerini üzerinize çekmeye çalışın bunu başardığınız takdirde fikirlerinizi ifade edecek.

10 / 12

OĞLAK BURCU

Partneriniz sizin beklentilerinizden haberi yok bunu ona söyleyerek yani açık bir şekilde beklentilerinizi anlatmalısınız. Konuşarak birçok sorun çözülebilir bunun farkındasınız ve bu yolu seçerek partneriniz üzerinde olumlu etki oluşturacaksınız. Maddi konularda biraz dikkatli davranmalısınız ilerde yapmayı düşündüğünüz birçok şey için birikim yapmanız gerekebilir.

11 / 12

KOVA BURCU

Duygularınızda bir çekimserlik söz konusu olabilir. Bugün karşılaşacağınız kişilerin fikirlerini kabul etme konusunda bocalayabilirsiniz. Gizemli davranışlarınız küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir. Hislerinizden emin olmadan konuşmak istemiyorsunuz. Düşüncelerinizin doğruluğunu hiç kimseye tartışmak istemediğiniz bir gün.

12 / 12

BALIK BURCU

Manevi değerlerinizin yükseleceği ruhsal yorgunluklarınızdan arınacağınız özel bir gündesiniz. İşinizle ilgili yaptığınız şeyler insanların dikkatini çekebilir ve doğal bir başarı elde edebilirsiniz. Maddi anlamda parlak bir süreçtesiniz, birikim yapmak için uygun bir dönem. Aşk hayatınızda geçmişten gelen karşılaşmaları dikkate almamanız ruh sağlığınız için daha iyi olabilir.