30 Nisan Cuma burç yorumları

30+Nisan+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

30 Nisan Cuma, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 30 Nisan Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
30 Nisan Cuma Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Finansal konularda radikal kararlar almaktan uzak durun. Hırslı bir ruh halinde olduğunuz için, yapabileceğiniz küçük hesaplar risk yaratabilir.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu fark eden insanlar tarafından suiistimal edilebileceğinizi bilmeli ve zaaflarınızı açık etmekten çekinmelisiniz. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Son zamanlarda devam eden tempolu yaşamdan sonra bir sükunete ve rahatlamaya çok ihtiyacınız var. İlginize çok ihtiyacı var.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Yaşantınızın canlılığı hakikaten ilgi çekici. Enteresan yaklaşımlarınız ve reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip. 
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pek çok şey danışmak isteyebilirler. Fikir verin, ancak fikirlerinizi dayatmaktan uzak kalmaya gayret edin.   
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yeni aşklara yelken açmak için kıpır kıpırsınız. Ama dikkat edin karşınızdaki sizi gelip geçici bir macera olarak görmek istemeyebilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Teknik aksaklıklar, çalışma veriminizin düşmesine neden olabilir. İnisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmeyin.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek. 
>