3 Temmuz Cumartesi burç yorumları

3 Temmuz Cumartesi, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

3+Temmuz+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Temmuz Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

3 Temmuz Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Finansal konularda yeni girişimlerde bulunmak yerine gelişmeleri akışına bırakmak faydanıza olacaktır. Daha cesaretli kararlar alabilirsiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

İş ve sosyal hayatınızdaki yoğunluk bugünde devam ediyor, sanki herşeye ve herkesin yardımına siz koşuyorsunuz. Birazda kendinize zaman ayırın.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Grup ve dernek faaliyetlerinde gönüllü olabilir; arkadaşlarınızla samimi, duygusal organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Keyfiyet içeren harcamalar olabilir.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Kararsızlık içinde olmanızdan dolayı görüşlerinizde net olamayabilirsiniz. Çıkacağınız yolculuklarda dikkatli olmalı; dalgınlıktan kaçınmalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aşk ilişkinizde yaşadığınız karasızlıktan dolayı hayaller içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz zira bünyenizin zayıf olduğu bir dönemdesiniz. Gerçekleştirmek istediklerinizin hayalini kurabilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Ortak maddi manevi paylaşımlarınızla ilgili girişimde bulunmak için uygun bir gün değil. Yarından sonra daha verimli şartlar sizinle olacak.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Gün içi uğraşılarınızı planlamak ve yapacaklarınıza konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınızdaki bozulma dinlenmenizi gerektirebilir.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Söylenen sözlere hassasiyet gösterebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz uzakta olan kişilerle karşılaşabilir; anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Yoğun bir haftanın ardından günü evde dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak ani yolculuk veya gelecek bir misafir gündeminizi değiştirebilir.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İlişkilerde yaşamakta olduğunuz sorunları çözüme ulaştırmak için fedakarlık göstermeniz gerekebilir. Eşin net olmayan tavrı sizi ikileme düşürebilir.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Birkaç gündür ilişkilerinizde süregelen gelişmelere derin hassasiyet içinde yaklaşıp ve fedakarlık içeren tepkiler vermek zorunda kalabilirsiniz.

>