SON DAKİKA
Hava Durumu

3 Kasım Salı burç yorumları haberimizde

3 Kasım Salı Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2020 21:43
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2020 21:43
https://www.abcgundem.com
3 Kasım Salı burç yorumları haberimizde
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Kasım Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
3 Kasım Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Sağlığınıza dikkat! 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli. Masraflarınız artabilir. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç olacak.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara girebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.  
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sosyal ilişkileriniz sizin için zaman zaman kendinizle ilgili problemleri, zaman zaman da duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Hayal gücünüzün oldukça güçlü olacağı bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Tartışmaları geride bırakmanın en doğru yolu sevdiğinize kulak vermek. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Birlikte faaliyetlere katılıp, baş başa romantik bir akşam planı yapın. İş yerinde her zamanki sakin tavırlarınızla hareket etmeye çalışmalısınız. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Abur cubura olan merakınızı biraz azaltın.
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.