3 Haziran Perşembe burç yorumları

3+Haziran+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

3 Haziran Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Haziran Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

3 Haziran Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

İşinizle ilgili sosyal dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız olacak. Merkür iletişim evinizde geri gitmeye devam ediyor. Kafanızda birçok değişik fikirle yola çıkabilir ve sonra birçoğundan vazgeçebilirsiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Değişim içinde olduğunuz için, bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Gelecekle ilgili planlarınız artıyor.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Uzun süredir beklediğiniz bir takım fırsatların kendiliğinden oluştuğunu görmek sizi oldukça mutlu edecektir. Yanlış anlaşılmalar sonucu kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz; sorunun kökenine inmenizde yarar var.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Aile içi sorunlar her an tetikte. Bu dönem, sabırlı yapınızı daha çok ortaya koymalısınız. Bir takım sorunları sürekli içinizde biriktirmekten sıkıldığınız bir gerçek. Olayların sonucu her zaman sizin için bir problem oluyor.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Yollarla ilgili beklentilerinizde bir duraksama olabilir. Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Cesaretinizi kaybetmeyin.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Maddi sorunların gündeme gelmesiyle düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalar karşısında sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları oluşturun.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Düşüncelerinizi yeniden şekillendirmekte fayda var. Sakin düşünmeli ve hiçbir şeye kızmamalısınız. Acil durumlar için karşınızdaki kişilere de fazla yüklenmeyin. Değişim içinde olduğunuz için kendinizi kapatabilirsiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Düşünceleriniz yoğunlaşmış durumda. Her şeyin altı yapısı incelemekten yorgun düşebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz kıskançlık duyguları ile bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Hayatınıza yeni insanlar girebilir; çok değişik gruplardan iş teklifleri alabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilerin vizyonundan ve zekasından da etkileneceksiniz. Çevresel koşullarınızı, arkadaşlarınızla birleştirmek isteyeceksiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir dönemdesiniz. Mesleki konularda yapacağınız atılımlar havada kalabilir. Suskun bir havaya girecek ve düşünceleriniz paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönem nostaljik duygularınız ortaya çıkacak.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Yurt dışı seyahatleriniz gündeme gelecek. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz. Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine sarılmanızda fayda var.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Maddi konularda Merkür'ün geri hareketi sizi de etkileyecek. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplininizle göz dolduracaksınız.

>