29 Nisan Perşembe burç yorumları

29+Nisan+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

29 Nisan Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 29 Nisan Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

29 Nisan Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Neredeyse imkansız bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Sakin olun ve hareket tarzınızı iyice planlayın. Sorunlardan kaçınmaya çalışmayın; bunun yerine zor görevlerle yüzleşin.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Finansal risklerden kaçının ve güvenli bir şekilde oynayın. Yatırım yapmayın ya da riskli olan pazarlıkları kabul etmeyin, ama zaman ayırın. Bugünün takımyıldızı basit olduğunu düşündüğünüz finansal projelerin kusurlarını gösterebilir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Vücudunuzdan gelen uyarı sinyallerine dayanarak, normalden daha stresli olduğunuzu fark edeceksiniz. Yoğun günlük programınızda kısa süre de dinlenin.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Ailenizle mutlu saatler geçiriyorsunuz ve onlarla daha da fazla birlikte olmak istiyorsunuz. Kendinizi güçlü ve dünyayla uyum içinde hissediyorsunuz. Yakın arkadaşlarla yapacağınız bir toplantı çok teşvik edici olacak.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün paranın söz konusu olduğu durumlarda çok şey olabilir. Daha önce temkinli olduğunuz riskli projelere yatırım yapmak için iyi bir zaman. Sağduyunuzu kullanın, çünkü olumlu koşullara rağmen hiçbir şey kendi başına

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Ne olursa olsun, kendinizi verimli, güçlü, akıllı ve seksi olarak göstermek isteyeceksiniz. Bu anlaşılabilir bir arzu, ancak çözmeniz gereken problemler kısıtlanmış hissetmenize yol açabilir. 

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Kendinizi beğenmenin başkalarına zarar vermemesine veya düşman oluşturmamasına dikkat edin. Arkadaşlarınız ve aileniz size karşı çok sabırlı. Çok ileri giderseniz, ilişkileriniz çok büyük darbe alabilir. 

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Günlük zorluklarla ve hayatın stresleriyle baş etmek size fazla geliyor. Vücudunuza iyileşmesi için gereken zamanı vermeniz gerekir. Kendinize bir masaj ya da sauna rezervasyonu yaptırmak daha canlı hissetmenizi sağlayacak.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

İlişkinizde fırtına gibi görünen bir değişim rüzgarı varmış gibi görünüyor. Havayı temizleyen bir fırtına da olabilir, ancak aranızdaki herhangi bir gerilimi de artırabilir. Bu size bağlı.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Arkadaşlarınızla zor zamanlar geçiriyorsunuz. Bu karşılıklı hayal kırıklığı hissine bir son verin, kendinize karşı dürüst olun ve bazı noktalardan ödün vermeyi düşünün.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bir şeyi açıklığa kavuşturmak için konuşmak ve sakince iletişim kurmak en büyük yardımdır. Bugünkü olumsuz atmosferi, çatışmaları kalıcı olarak çözme fırsatı olarak görün.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

 

Egzersiz yapmak veya vücudunuzu gereksiz yere strese sokmak için kendinizi zorlamayın. Enerjinizi boşa harcamayın.En erjinizi akıllıca kullanın, kendinize sakin ve size özel bir dinlenme vahası yaratın.

>