29 Mayıs Cumartesi burç yorumları

29+May%C4%B1s+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

29 Mayıs Cumartesi, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 29 Mayıs Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

29 Mayıs Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Ay tüm gün zodyağın ciddi ve çalışmayı seven Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Saat 17.36 sonrasında Ay ile Mars arasındaki karşıt açının etkisiyle sinirsel gerginliklerin söz konusu olabilir.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Cumartesi günü boyunca uzak yerlerdeki akrabalarınla ilgili konular önem kazanabilir. Akşam saatlerinde alacağın haberler seni kızdırabilir ve olaylara bakış açını değiştirecektir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugünlerde ödemelerin ile ilgili konularda gerginliklerin olabilir. Akşam saatlerinde Ay'ın Mars ile olan zorlayıcı açısı sinirsel gerginliklere işaret ediyor.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Cumartesi günü Ay tüm karşıt burcun olan Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Küçülen ay fazında ilerleyen Ay yaptıklarını sunman açısından sana bir fırsat sunuyor.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Ay ile Mars arasındaki karşıt açının etkisiyle sinirler gergin olabilir. Yabancılarla ilgili işlerinde alacağın haberler olumlu olacak. Olayları akışına bırakmalısın.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Ne zamandır aklında olan konularınla ilgili olarak haberler alabilirsin. Bilhassa günün ilk yarısında bu etkiler daha aktif seyrediyor olacak.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

İşinle ilgili konularda gerginliklerin olabilir. Günün ikinci yarısında iletişime ve ilişkilerine dikkat etmelisin.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Gün boyunca yakın çevrenle ilgili konulara odaklanıyorsun. Akşam saatlerinde tartışmalara girmekten imtina etmelisin.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Parasal konularda karşı tarafla anlaşmazlıklar içerisinde kalacağın durumlar olabilir. Akşam saatlerinde bir konuda atağa geçmeni gerektirecek durumlar söz konusu olabilir.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Cumartesi günü akşam saatlerinde bir çok karşıt durumlar ve gergin olaylar içerisinde kalabilirsin. Önemli kararlar almamaya özen göstermelisin.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bilinçaltı konuların ve rüyaların bugünlerde önem kazanabilir. Çalışma arkadaşların ile aranda bir konuda hiç yoktan bir tartışma uzayabilir. Telefon görüşmelerine dikkat etmelisin.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Sosyal çevrenden kişilerin önemli hale geleceği Cumartesi günü senden bir konuda yardım isteyen arkadaşların olabilir. Akşam saatlerinde iletişim konularında dikkatli olmalısın.

>