27 Mayıs Perşembe burç yorumları

27+May%C4%B1s+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

27 Mayıs Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 27 Mayıs Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

27 Mayıs Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün mal alım ve satımlarından kaçınmalı, risklerden uzak durmalısınız. Kazanç sağlamak için normal zamanlardan daha fazla çaba göstermek zorunda kalacaksınız. Grup aktiviteleri ve yeni arkadaşlıklar içinde olacaksınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün manevi duygularınız, maddi durumunuzdaki gelişmelerle birlikte ilerleyecek. Aşk konusunda isteklerinizi karşı tarafa benimsetme konusunda pürüzler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi dengelemek zorunda kalacaksınız.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Aile, aşk ve sevdikleriniz arasında istediğiniz dengeyi kolaylıkla kuracağınız için, kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Partnerinizin değer görmesi kıskançlık duygularınızı körükleyebilir. Sizin için önemli bir gün.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Ciddi bir ilişki için öncelikle sabıra ihtiyacınız olacak. Maddi konularda biraz gerilemeler olabilir. Özellikle arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteklerin gecikmesi moralinizi bozmamalı. Bu dönemde risk almaktan sakınmalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aşk gezegeniniz sizi romantik ve çekici yapacak. Gizli kapaklı olaylardan uzak kalmak, sizi olumlu kılacaktır. Kıskançlıklar ve tutkular ön planda olacak. Eşinizden destek geliyor. Kıskançlık duygularınıza dikkat etmelisiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Manevi duygularla hareket edeceğiniz için; atacağınız her adım, size yoğun başarıların ilk adımlarını verecektir. Bugün güçlü kişileri kendinize çekeceksiniz. Sosyal çevreniz genişleyecek ve önemli kişilerle tanışacaksınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bu dönem, eğlenceli ve sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Tarzınızın dışına çıkmayacak doğal, akıllı ve kaliteli kişilerden alacağınız destek, önemli konumlarda kişilerle tanışmanızı sağlayacak. Yaşam enerjiniz hayli yüksek.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Maddi konularınız mükemmel gidiyor. Kariyerinizle eviniz arasında mekik dokuyacaksınız. Bugün eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Paranızı kendi ihtiyaçlarınız için harcamak sizi oldukça keyiflendirecek. Beslenmenize dikkat.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Kazançlar konusunda tüm olanaklar sizi destekleyecek. İş hayatında terfi veya maaş yükselmesi gibi sizi motive edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Doğru mantıkla olumlu adımlar atacaksınız. Enerjinizi azaltan hareketlere dikkat.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendirecek ve aşkı kendinize çekmeyi başaracaksınız. Yatırımlar konusunda yeni bir yapılanma yoluna gideceksiniz. Kariyer fırsatları kapınızda olacak.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Yeniliklere ihtiyacınız yok. Çünkü mevcut durumunuz, size geçen aydan süren parasal gelirlerinizin devamını sağlamak adına kazançlarınızı destekliyor. Sahip olduğunuz malların değeri artacak. Dinlenmeye özen gösterin.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Ailenizin, maddi kazancınıza katkısı olacak. Aile bireylerinizle yapacağınız ortak kazanç birliği içindesiniz. Aşk yaşamınız tüm konuların önüne geçecek. Kendinizden yaşça büyük kişilerden etkileneceksiniz.

>