25 Temmuz Pazar burç yorumları

25 Temmuz Pazar, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

25+Temmuz+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 25 Temmuz Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

25 Temmuz Pazar Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sizi yorabilecek ve sorumluluk getirecek pek çok iş var. Tamamlanması gereken konularla ilgilenirken, karmaşa yaşamaktan kaçınmalısınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün yapacağınız en güzel şey, kendinize göstereceğiniz ilgi olmalıdır. Bozulan sinirlerinizi düzeltmek istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalısınız.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Kendinizi yaratıcı hissedebileceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Biraz dinlenmek ve içinizden geldiği gibi hareket etmek faydalı olabilir.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Canlı, hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz, istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Duygusal dengenizi bozabilecek gelişmelere hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Aile içi
ilişkileriniz özellikle bugün huzursuzluk getirebilir.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Partnerinizin olaylara daha duygusal baktığını görmek, canınızı sıkabilir. Fakat sabırlı davranışlarınızla aranızdaki engelleri kaldıracaksınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu ağırlamadan fazla memnun olmayacaksınız, sizi gerecek bir tartışma yaşamak durumunda kalabilirsiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Yakınlar ve kardeşlerle ilgili konular bugünkü önceliğiniz olmakta. Kararlarınız etkileyecek
gelişmeler bu alanda sizi etkileyecektir.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Duygularınızın özel bölümlerini hiç kimse paylaşmak istemiyorsunuz. Olaylara yorum getirmek istemediğiniz için, iş yerinizde bazıları için sır oluyorsunuz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor. Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bu dönem gelirlerinizi artırmak için çaba göstermeniz gerekmekte. Kendi kişisel kararlarınızla maddi konulara yön verebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat!

>